На фронті загинув 32-річний бойовий медик з Тульчина

На фронті загинув 32-річний бойовий медик з Тульчина

16:14 03.08.2024

Чергову трагічну новину отримала Тульчинська громада — на фронті загинув 32-річний бойовий медик Олег Єленич.

Про це інформує Тульчинська районна військова адміністрація.

Ми знову осиротіли, втративши ще одного мужнього та хороброго земляка. Небесне воїнство поповнив Єленич Олег Віталійович, 5 березня 1992 року народження, житель Тульчина, - йдеться у повідомленні.

У 2015 році Олег Єленич був мобілізований, проходив військову службу в бригаді морської піхоти, брав участь в бойових діях в зоні АТО. З часом підписавши контракт проходив військову службу в сухопутних військах.

З початком повномасштабного вторгнення російського агресора, 25 лютого 2022 року разом з братом пішов добровольцем на військову службу в батальйон територіальної оборони.

Молодший сержант Олег Єленич служив бойовим медиком 2 стрілецького взводу 1 стрілецької роти.

Наш Герой-захисник, 20 лютого в районі населеного пункту Ласточкіно Покровського району Донецької області прийняв свій останній бій.

Олег Віталійович був справжнім воїном, безстрашним і надійним. Рятував життя побратимів, проте, на жаль, своє не вберіг, - читаємо у некролозі.

Земляки висловлюють щирі слова співчуття батьку Віталію Володимировичу, брату Володимиру Віталійовичу, родині, побратимам, усім, хто знав, цінував та поважав Героя-захисника. 

Нагадаємо, Вінницька громада прощається з оборонцем України, стрільцем-санітаром Володимиром Калиновським. Старший солдат, стрілець-санітар Володимир Калиновський (позивний Калина) захищав Батьківщину з лютого минулого року.

Читайте також

«Опублікуйте це відео» вдова загиблого вінничанина звернулася до Ігоря Кондратюка з останньою волею чоловіка
«Опублікуйте це відео»: вдова загиблого вінничанина звернулася до Ігоря Кондратюка з останньою волею чоловіка
Детальніше
Виписали з лікарні медики Вінниці врятували 18-річного юнака, який опинився в епіцентрі ракетного удару
Виписали з лікарні: медики Вінниці врятували 18-річного юнака, який опинився в епіцентрі ракетного удару
Детальніше
Повернувся «на щиті» до батьків-переселенців у Сутисках прощатимуться з полеглим гранатометником
Повернувся «на щиті» до батьків-переселенців: у Сутисках прощатимуться з полеглим гранатометником
Детальніше
До останнього сподівалися на диво на Вінниччині прощаються з Героєм, якого вважали зниклим безвісти
До останнього сподівалися на диво: на Вінниччині прощаються з Героєм, якого вважали зниклим безвісти
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
18 квітня в історії України від першої згадки у літописі до битви за Донбас
18 квітня в історії України: від першої згадки у літописі до битви за Донбас
Детальніше