На фронті загинув 29-річний Герой-доброволець із Вороновицької громади

На фронті загинув 29-річний Герой-доброволець із Вороновицької громади

16:30 16.01.2025

На фронті під П'ятихатками загинув 29-річний Герой-доброволець із Вороновицької громади Вʼячеслав Безпятчук.

Про це 16 січня повідомив селищний голова громади Олександр Ковінько.

Найвищу ціну, за волю України та спокійне мирне життя, для кожного з нас заплатив ще один хоробрий Герой, наш земляк, житель села Олександрівка — Вʼячеслав Безпятчук, — йдеться у повідомленні.

Вʼячеслав Юрійович, 1996 року народження, навчався в Оленівській школі, де закінчив 9 класів. Після школи вступив до ВХПТУ №5 на спеціальність «Електрогазозварник».

У 2018 році пішов до армії, службу проходив у Житомирі. Проходив військове навчання у “Десні” в  Чернігівській області. 9 березня пішов добровольцем до лав ЗСУ.
Воював на Миколаївському, Херсонському, Словʼянському, Запорізькому напрямках. Мав позивний - «Пятка».

Вʼячеславу були притаманні сильні якості характеру був надзвичайно добрий, товариський, а водночас – сміливий і відважний. Не на словах, а на ділі наш мужній Герой любив свою державу і віддав за неї найцінніше — своє життя, — читаємо у некролозі.

Обірвалося життя Героя 27 грудня минулого року в населеному пункті Пʼятихатки, що у Запорізькій області.

На фронті загинув 29-річний Герой-доброволець із Вороновицької громади

Уся Вороновицька громада низько схиляє голову в глибокій скорботі перед світлою пам’яттю Героя та висловлює найщиріші співчуття рідним, друзям, близьким та побратимам патріота своєї Батьківщини. 

Нагадаємо, на Харківщині загинув 55-річний солдат-стрілець з Гайсинського району Сергій Морозов. Про це інформує Гайсинська міська рада.

Читайте також

Вінницький ліцей №16 передав четвертий позашляховик для підрозділу аеророзвідки
Вінницький ліцей №16 передав четвертий позашляховик для підрозділу аеророзвідки
Детальніше
Хотіла «відмазати» від служби, а отримала кримінал гучне затримання у Вінниці
Хотіла «відмазати» від служби, а отримала кримінал: гучне затримання у Вінниці
Детальніше
На Гайсинщині відкрили меморіальні дошки на честь полеглих захисників Михайла Гояна та Юрія Коваля
На Гайсинщині відкрили меморіальні дошки на честь полеглих захисників Михайла Гояна та Юрія Коваля
Детальніше
Крути педалі — заряджай ЗСУ вінничан кличуть на великий благодійний заїзд
Крути педалі — заряджай ЗСУ: вінничан кличуть на великий благодійний заїзд
Детальніше
Сиротою залишився 10-річний син на Вінниччині сумують за правоохоронцем, який присвятив життя службі
Сиротою залишився 10-річний син: на Вінниччині сумують за правоохоронцем, який присвятив життя службі
Детальніше
Останній шлях Героя Козятинщина схиляє голови у жалобі за Віталієм Залевським
Останній шлях Героя: Козятинщина схиляє голови у жалобі за Віталієм Залевським
Детальніше