На фронті в Донецькій області загинув воїн з Оратівської громади

На фронті в Донецькій області загинув воїн з Оратівської громади

14:17 02.01.2024

На фронті в Донецькій області загинув хоробрий воїн з Оратівської громади — Василь Миронюк.

Про це інформує Оратівська селищна територіальна громада.

На жаль, маємо ще одну втрату… З тугою в серці повідомляємо про те, що 29 грудня біля населеного пункту Первомайське Донецької області, під час виконання бойового завдання загинув житель села Осична - Миронюк Василь Михайлович, 24 березня 1978 р.н., - йдеться у повідомленні. 

У воїна залишилась мама Надія Пилипівна, брат Ярослав, сестра Лілія та племінники.

Земляки висловлюють свої співчуття родині загиблого. 

Василь Михайлович був справжнім Героєм, він віддав своє життя захищаючи нашу Батьківщину та наш спокій. Його пам'ять буде завжди жити серед нас, його подвиг вічно будуть пам'ятати, - читаємо у некролозі.

Час та маршрут траурного кортежу обіцяють повідомити згодом.

Нагадаємо, Оратівська громада втратила ще одного мужнього бійця Фастівця Олега Володимировича, 28.11.1981 року народження з села Скоморошки. Про це повідомили в Оратівській селищній раді.

Читайте також

«Крила єдності» у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
«Крила єдності»: у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
Детальніше
Смертельна ДТП під Вінницею авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Смертельна ДТП під Вінницею: авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
Детальніше