На донецькому напрямку загинули два вінницькі Герої - Сергій Дзісько та Сергій Панасюк

На донецькому напрямку загинули два вінницькі Герої - Сергій Дзісько та Сергій Панасюк

20:56 01.12.2024

На донецькому напрямку загинули ще два вінницькі Герої - Сергій Дзісько та Сергій Панасюк.

Про це 1 грудня інформує голова Вороновицької громади Олександр Ковінько.

Страшна звістка сколихнула Вороновицьку громаду! Стало відомо, про загибель двох наших хлопців, двох наших Героїв: Дзіська Сергія Володимировича - 1967 року народження та Панасюка Сергія Володимировича - 1981 року народження, - йдеться у повідомленні.

  • Сергій Дзісько - мешканець Вороновиці. Служив гранатометником 3-штурмового відділення, 2-штурмового взводу.

Люблячий та турботливий, чоловік, батько, дідусь. Надійний та відповідальний друг, сусід, готовий завжди прийти на допомогу.

Загинув під час виконання бойового завдання в населеному пункті Новобахмутівка, Покровського району, Донецької області.

  • Сергій Панасюк - мешканець Комарова. Служив водієм-радіотелефоністом стрілецького спеціалізованого відділення, стрілецького спец-взводу.

Гарний господар, мав свій садок з різноманітними деревами, любив працювати на землі, мав золоті руки.

Добрий, щедрий, та надзвичайно товариський.

Загинув під час виконання бойового завдання біля населеного пункту Трудове, Покровського р-ну, Донецької області.

Прощання з Героями

Вороновицька громада глибоко сумує у зв’язку з важкою втратою і висловлює щирі співчуття рідним, близьким, друзям та побратимам.

Про час зустрічі та поховання Героїв обіцяють повідомити додатково.

Нагадаємо, на фронті загинув молодший сержант з Тульчинського району Василь Найда, Героя вважали безвісти зниклим з травня. Про це інформує Тульчинська міська територіальна громада.

Читайте також

Військового з Вінниччини Івана Ковчука нагородили орденом «За мужність»
Військового з Вінниччини Івана Ковчука нагородили орденом «За мужність»
Детальніше
Арттерапія для захисників на Вінниччині ветерани малюють картини кавою
Арттерапія для захисників: на Вінниччині ветерани малюють картини кавою
Детальніше
Герої не вмирають на Вінниччині вшанували пам’ять гранатометника, що загинув під Вовчанськом
Герої не вмирають: на Вінниччині вшанували пам’ять гранатометника, що загинув під Вовчанськом
Детальніше
У Гнівані через необережне куріння загинув літній чоловік
У Гнівані через необережне куріння загинув літній чоловік
Детальніше
Європа вивчає досвід Вінниці як у місті переосмислили радянські меморіали та Меморіал Слави
Європа вивчає досвід Вінниці: як у місті переосмислили радянські меморіали та Меморіал Слави
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше