На Донеччині загинув 45-річний мешканець Тростянецької громади

На Донеччині загинув 45-річний мешканець Тростянецької громади

13:06 05.08.2022

На Донеччині загинув 45-річний мешканець Тростянецької селищної територіальної громади Володимир Павленко.

Про це 4 серпня поінформували у Фейсбук-спільноті громади.

На Донеччині загинув ще один син України, наш захисник - Павленко Володимир Іванович з села Северинівка. Назавжди 45… Володимир віддав своє життя за вільну, мирну, рідну, нашу Україну! - читаємо у повідомленні.

Земляки висловлюють співчуття та слова підтримки матері, родині, близьким загиблого. 

Про дату поховання планують поінформувати згодом.

Нагадаємо, загинув на фронті 32-річний боєць з Ободівки Володимир Гунько - чоловік пройшов Іловайськ та полон. Про це 4 серпня інформує Фейсбук-спільнота “Ободівка єдина”.

Читайте також

Коротке замикання у вінницькій квартирі спричинило пожежу, в якій загинула молода жінка
Коротке замикання у вінницькій квартирі спричинило пожежу, в якій загинула молода жінка
Детальніше
Майже три роки вважався зниклим безвісти Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Майже три роки вважався зниклим безвісти: Хмільник зустрічає полеглого захисника Валерія Парсяка
Детальніше
Вінницька громада прощається з воїном 3-го прикордонного загону, який загинув на Донеччині
Вінницька громада прощається з 52-річним воїном, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
День жалоби у Тульчині громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
День жалоби у Тульчині: громада зустрічатиме «на щиті» солдата Василя Борисюка
Детальніше
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Крижопільська громада зустріла «на щиті» Захисника України Миколу Суслу
Детальніше