На Чемпіонаті Європи зі спортивної радіопеленгації вінничани здобули 17 медалей

11:33 07.09.2021

У м. Банско, Республіка Болгарія, з 28 серпня по 2 вересня пройшли одразу два чемпіонати зі спортивної радіопеленгації: 23-й чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації серед дорослих та 18-й чемпіонат Європи зі спортивної радіопеленгації серед юнаків.

Вінницькі спортсмени здобули для медальної скарбнички обох збірних десять золотих, одну срібну та шість бронзових медалей.

Всього ж участь в чемпіонатах взяли збірні команди з 20 країн Європи (Білорусі, Болгарії, Великобританії, Естонії, Казахстану, Литви, Молдови, Німеччини, Польщі, Росії, Румунії, Сербії, Словаччини, Угорщини, Хорватії, Чехії, Фінляндії, Швеції, Швейцарії та України), загалом понад 300 спортсменів. У складі збірної команди України у змаганнях виступили вісім спортсменів з Вінниччини.

Українські спортсмени проявили характер і наочно продемонстрували високий клас підготовки.

Відтак, завдяки успішному виступу, доросла збірна команда України вперше за багато років посіла перше місце в загальнокомандному медальному заліку, здобувши 47 медалей (з яких 26 золотих, 11 срібних та 10 бронзових) залишивши позаду збірні Чехії та Росії.

Вдруге поспіль (після ЧС-2019, що відбувся у Вінниці) очолила загальнокомандний залік і юнацька збірна України, маючи в активі 23 медалі (золотих — 10, срібних — 6, бронзових — 7).

Нагадаємо, Вінничани здобули призові місця на Всеукраїнських змаганнях зі спортивного орієнтування.