Ми живі — і слава Богу жителі Вороновицької громади показали наслідки ракетного удару

"Ми живі — і слава Богу": жителі Вороновицької громади показали наслідки ракетного удару

19:45 28.11.2024

У ніч на 28 листопада ворог завдав комбінованого удару по території України. Загалом радіотехнічні війська Повітряних Сил виявили 188 засобів повітряного нападу. Силам ППО вдалося збити 79 ракет і 35 ворожих БПЛА. Уламки залізяччя впали і на Вінниччині.

Осколками шиферу із даху літньої кухні всипане подвір'я місцевої жительки Зої Володимирівни, вона разом із донькою та онукою були в будинку, коли почули вибухи. Пошкодило уламками ракети і хату.

На цій вулиці у селі Вороновицької громади понівечено близько 10 будинків. Тут вибиті вікна, посічені стіни та паркани. Вщент згоріла автівка на подвір'ї місцевої жительки, а біля неї — вирва від осколка ракети.

У будинку родини Качурівських вибило усі вікна. Дивом скло не поранило ані дорослих, ані 10-річного сина.

Правоохоронці, представники влади та громадських і міжнародних організацій оцінюють наслідки нічної атаки, аби забезпечити жителів необхідними будматеріалами для відновлення.

Загалом наслідки нічної масованої ворожої атаки фіксують на території 11 областей. Головними цілями рф вчергове стали енергообʼєкти по всій Україні. Без світла досі залишаються сотні тисяч абонентів у різних регіонах. 

Нагадаємо, на Вінниччині внаслідок ворожої ракетної атаки пошкоджено житлові будинки, зруйнована  господарча будівля, спалахнув приватний автомобіль. Про це 28 листопада інформує Ситуаційний центр Вінниці з посиланням на Вінницьку обласну військову адміністрацію.

Embedded thumbnail for "Ми живі — і слава Богу": жителі Вороновицької громади показали наслідки ракетного удару

Читайте також

У Вінниці говорили про благоустрій Алеї Слави Сабарівського кладовища та підтримку родин загиблих воїнів
У Вінниці говорили про благоустрій Алеї Слави Сабарівського кладовища та підтримку родин загиблих воїнів
Детальніше
Вінниця проводжає останньою земною дорогою бійця-добровольця 120-ї бригади ТрО
Вінниця проводжає останньою земною дорогою бійця-добровольця 120-ї бригади ТрО
Детальніше
Вінницька громада прощається зі стрільцем 120-ї бригади ТрО
Вінницька громада прощається зі стрільцем 120-ї бригади ТрО
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
 У Вінниці вшанували молодого Героя України, льотчика Дениса Бадіки
У Вінниці вшанували молодого Героя України, льотчика Дениса Бадіку
Детальніше
Загинув на фронті командир взводу з Калинівської громади
Загинув на фронті командир взводу з Калинівської громади
Детальніше