Мурованокуриловецька громада прощається з Героєм смерть наздогнала по поверненні з фронту

Мурованокуриловецька громада прощається з Героєм смерть наздогнала по поверненні з фронту

11:35 16.08.2022

Мурованокуриловецьку громаду днями облетіла чорна звістка про смерть земляка - Дмитра Марущака.

Відповідне повідомлення оприлюднила 16 серпня місцева Фейсбук-спільнота.

В перші дні цієї проклятої війни Діма вступив до лав територіальної оборони, потім перебував в рядах ЗСУ на сході України. Маючи проблеми зі здоров‘ям, не жалівся, не скиглив, а добросовісно ніс службу, захищаючи наш з Вами спокій. Нелегкі умови військових буднів, постійний стрес, переживання про залишених без його опіки найрідніших, призвели до ускладнень у стані здоров‘я. Складні операції в госпіталі м. Дніпро, реабілітація у Вінницькому госпіталі, покращення самопочуття на декілька днів. А сьогодні така несподівана звістка про смерть, - читаємо у повідомленні.

Мурованокуриловецька громада прощається з Героєм смерть наздогнала по поверненні з фронту

Працьовитий і скромний

Земляки згадують Дмитра як доброго, ввічливого, скромного, не вибагливого, працьовитого та невтомного односельця. 

Відмінний господар, чудовий автомеханік, чоловік, якому піддавалась будь-яка робота. Діма був люблячим сином, завжди по-особливому піклувався про маму, не залишав поза увагою тещу. Він був прекрасним чоловіком, опорою та надією дружині Жанні. Понад усе Діма любив єдину донечку Олю, для неї готовий був небо прихилити, тішився і пишався нею, - йдеться у некролозі. 

Мешканці Мурованокуриловецької громади розділяють гіркий біль втрати з родиною Героя.

Нагадаємо, 15 серпня в Тульчинській громади попрощалися із військовослужбовцем Вадимом Ломажуком. Про це інформує Тульчинська міська територіальна громада.

Читайте також

Був тричі поранений на фронті Ладижинська громада попрощалася із захисником Ігорем Кравцем
Був тричі поранений на фронті: Ладижинська громада попрощалася із захисником Ігорем Кравцем
Детальніше
Аеродром, вокзал у Козятині та нацистська ставка у мережі знайшли рідкісну кінохроніку з вінницькими об'єктами
Аеродром, вокзал у Козятині та нацистська ставка: у мережі знайшли рідкісну кінохроніку з вінницькими об'єктами
Детальніше
Футбольний клуб «Шахтар» вшанував вінницького захисника, який пройшов російський полон
Футбольний клуб «Шахтар» вшанував вінницького захисника, який пройшов російський полон
Детальніше
На Вінниччині потонув 69-річний чоловік рятувальники дістали тіло з водойми
На Вінниччині потонув 69-річний чоловік: рятувальники дістали тіло з водойми
Детальніше
Сержант ЗСУ з Літинської громади помер при виконанні військового обов'язку
Сержант ЗСУ з Літинської громади помер при виконанні військового обов'язку
Детальніше
Вибухи на полігоні в Хмельницькому слідство назвало основну версію
Вибухи на полігоні в Хмельницькому: слідство назвало основну версію
Детальніше