Останні дні четвертаків. З 1 жовтня  монети 25 копійок і старі банкноти вийдуть з обігу 

Монети і банкноти, які з 1 жовтня  вийдуть з обігу

16:23 25.09.2020

Останні дні четвертаків. Монети номіналом 25 копійок уже з першого жовтня виходять з обігу. Одночасно доведеться попрощатися і з банкнотами старого зразка, які були надруковані до 2003 року.

Розрахуватися ними не вийде, втім до 30 вересня наступного року їх можна безкоштовно обміняти в усіх українських банках. А до 30 вересня 2023 – лише у 5, які визначив Нацбанк. Такі зміни спростять розрахунок готівкою та здешевлять її виготовлення. 

Монети номіналом 10 копійок залишаються в обігу, адже вартість часто округлюють до 10 під час розрахунку готівкою, — зазначають у НБУ. Продовжувати розплачуватися можна буде і 50 копійками.

Читайте також

Нацбанк визнав гендиректора Укрпошти профнепридатним — Кабмін має відсторонити його за п'ять днів
Нацбанк визнав гендиректора Укрпошти профнепридатним — Кабмін має відсторонити його за п'ять днів
Детальніше
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Батько і двоє синів організували схему розкрадання 60 млн бюджетних коштів на ремонті доріг Вінниччини
Детальніше
Екс-посадоця підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Екс-керівника підприємства Хмільницького району підозрюють у розтраті під час тендеру
Детальніше
Вінниця розширює щоквартальну допомогу малозабезпеченим поріг пенсії підвищили до 3500 грн
Вінниця розширює щоквартальну допомогу малозабезпеченим: поріг пенсії підвищили до 3500 грн
Детальніше
Вінниця відкрила пільгове кредитування фермерів від 100 тис. до 1 млн грн на строк до п'яти років
Вінниця відкрила пільгове кредитування фермерів: від 100 тис. до 1 млн грн на строк до п'яти років
Детальніше
Націоналізували, розслідували, стягнули мільйони податкова сага вінницького підприємства
Націоналізували, розслідували, стягнули мільйони: податкова сага вінницького підприємства
Детальніше