Модернізацію електромереж у Вінницьких Хуторах планують завершити до серпня
У Вінницьких Хуторах розпочалася масштабна модернізація електромереж у межах інвестиційної програми АТ «Вінницяобленерго» — підрядник замінить близько 2 км застарілих повітряних ліній на сучасний СІП та встановить 16 нових опор.
Про це 8 липня повідомляє ВІТА ТБ посилаючись на телеграм-канал Вінницько-Хутірського старостинського округу.
Попередньо також були виконані роботи зі стабілізації трансформаторної підстанції для забезпечення надійного та безперебійного електропостачання, — йдеться у повідомленні.
Оновлення енергомереж триває на кількох вулицях:
- Незалежності;
- Космонавтів;
- Бузковій;
- Л. Полудянова.
Наслідки модернізації для мешканців
Директор департаменту міського господарства Владислав Кривешко зазначив, що модернізація дозволить підвищити надійність електропостачання, зменшити кількість аварійних відключень та забезпечити стійкість мережі до несприятливих погодних умов.
За його словами, підрядник планує завершити роботи до серпня, а на період їх виконання на зазначених вулицях можливі тимчасові відключення електроенергії.





