Мешканка Гайсина відсвяткувала 100-річний ювілей
Комишна Анастасія Семенівна із міста Гайсин святкує 100-річний ювілей.
Про це 10 січня інформує Гайсинська районна військова адміністрація.
На початку другої світової війни була вивезена на примусові роботи до Німеччини. Після чого працювала в лісі та на різних польових роботах. Має статус «Учасник війни». Виростила трьох дітей, має одинадцять онуків та двоє правнуків. А мрія у ювілярки одна — наша Перемога та Мир, - читаємо у повідомленні.
За святковим столом на честь Анастасії Семенівни цього дня було багато спогадів, ювілярку огортає любов дітей та онуків.
![Мешканка Гайсина відсвяткувала 100-річний ювілей](/sites/default/files/styles/compressor/498x1024/inline-images/meshkanka-gaysina-vidsvyatkuvala-100-richniy-yuviley-2.jpg?itok=a3NdgQ6R)
Нагадаємо, 22 грудня 2021 року свій 100-річний ювілей святкувала вінничанка Ганна Михайлівна Шевчук. Іменинницю привітала перша заступниця директора департаменту соціальної політики міської ради Наталія Паламарчук.