Мер Ладижина привіз Кубок з Чемпіонату України з високоточної стрільби

Мер Ладижина привіз Кубок з Чемпіонату України з високоточної стрільби

11:53 25.02.2021

Міський голова Ладижина Валерій Коломєйцев у жовтні став чемпіоном України з високоточної стрільби на далекі дистанції. Про це повідомляє пресслужба Ладижинської міськради.  

Валерій Коломєйцев переміг у всеукраїнському відкритому турнірі з F-Класу в кваліфікації F-OPEN, який проходив на стрільбищі в Чернігівській області, - йдеться у повідомленні.

Мер Ладижина став абсолютним переможцем турніру за сумою очок, набраних на всіх дистанціях і в усіх вправах, з результатом 288 очок із 300 можливих. 

Нагадаємо, вінничани готові до зимового чемпіонату України з кульової стрільби.

Читайте також

Олімпійський день у Вінниці спортивні школи організували масову руханку для городян
Олімпійський день у Вінниці: спортивні школи організували масову руханку для городян
Детальніше
«Вовки U17» з Вінниці вдруге поспіль стали чемпіонами України
«Вовки U17» з Вінниці вдруге поспіль стали чемпіонами України
Детальніше
Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Вінничани відправились на всеукраїнські змагання — серед учасників дві сестри-боксерки
Детальніше
«Вінницькі Вовки» повернулися з Кубку України з медалями і нагородою за fair play
«Вінницькі Вовки» повернулися з Кубку України з медалями і нагородою за fair play
Детальніше
Велодень у Вінниці 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Велодень у Вінниці: 500 учасників, 7 кілометрів і 130 тисяч гривень для ЗСУ
Детальніше
Десять суперників у три кола розклад груп Другої ліги для «Ниви» (Вінниця) на новий сезон
Десять суперників у три кола: розклад груп Другої ліги для «Ниви» (Вінниця) на новий сезон
Детальніше