Медиків Вінниччини навчають ефективно комунікувати з пацієнтами

Медиків Вінниччини навчають ефективно комунікувати з пацієнтами

15:30 26.01.2024

Лікарі та медсестри з центрів первинної медико-санітарної допомоги Теплицької, Жмеринської, Могилів-Подільської та Іллінецької громад продовжують навчатися. Цього разу медиків навчали ефективним комунікаціям. Три дні тренерка з комунікацій Тетяна Довгань навчала їх комунікувати з пацієнтами. 

Про це 26 січня інформує департамент охорони здоров'я та реабілітації Вінницької ОДА.

Навчання, організоване проєктом "Рання діагностика раку шийки матки у жінок в сільській місцевості", що впроваджується за підтримки USAID в межах проєкту "Розбудова стійкої системи громадського здоров'я", який виконує організація Пакт. 

Слово - доступний і дуже ефективний інструмент у роботі медичного працівника. Ним можна спонукати до дій, "повернути до реальності", коли людина у прострації. Важливо вміти користуватись словом, використовуючи сучасні техніки ведення комунікації. Ось саме про це тренінг, - зазначила Тетяна Довгань. 

Медиків Вінниччини навчають ефективно комунікувати з пацієнтами

Заступниця директорки департаменту охорони здоров’я та реабілітації Вінницької ОВА Тетяна Бондаренко наголосила, що вміння комунікувати з пацієнтом - вкрай важливе. 

Це ще одне навчання в рамках грантового проєкту. Перший тренінг для медиків був - це навчання з забору цитології та проведення ПАП-тестів. Це наступний наш тренінг. Лікарі та медсестри нашої первинки - це ті, до кого люди звертаються впершу чергу. Тому вміння комунікувати важливе та необхідне, - відзначила Тетяна Бондаренко.

Медиків Вінниччини навчають ефективно комунікувати з пацієнтами

Нагадаємо, у Вінниці медики пройшли навчальний курс з хімічного захисту від французької організації "Mehad". Про це інформує Вінницька обласна військова адміністрація.

Читайте також

У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше
Ароматичні мішечки для сну безкоштовний майстер-клас у Вінниці 24 червня
Ароматичні мішечки для сну: безкоштовний майстер-клас у Вінниці 24 червня
Детальніше
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Тульчин і Липовець отримали медичні авто від обласного центру екстреної допомоги
Детальніше
На Вінниччині тракторист травмував людину косаркою під час покосу трави
На Вінниччині тракторист зачепив людину косаркою під час покосу трави
Детальніше
Навантаження надзвичайно високе чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Навантаження надзвичайно високе: чому хірургія Калинівської лікарні так потребувала допомоги
Детальніше