Має 11 внуків та 13 правнуків - довгожительку зі Стрижавської громади привітали з ювілеєм
90-й день народження зустріла Ганна Шамолюк із Пеньківки. Привітати іменинницю з ювілеєм завітали Стрижавський селищний голова Михайло Демченко, начальник відділу соціального захисту та соціального забезпечення Ольга Тютюнник та староста Пеньківського старостинського округу Ірина Лісова.
Ювілярка зростала в багатодітній сім’ї, пережила голодні роки, Другу світову.
Я пам'ятаю як нацисти спалили в селі усі хати, а мене з братом загнали до підвалу місцевої школи та найважче було в повоєнну добу, коли важка праця забирала всі сили, - розповіла пані Ганна.
![Має 11 внуків та 13 правнуків - довгожительку зі Стрижавської громади привітали з ювілеєм](/sites/default/files/styles/compressor/1280x853/inline-images/mae-11-vnukiv-ta-13-pravnukiv-dovgozhitelku-zi-strizhavskoi-gromadi-privitali-z-yuvileem-3.jpg?itok=27p6ODj8)
Все своє життя Ганна Шамолюк працювала ланковою в колгоспі, на буряках. Познайомилася там із майбутнім чоловіком, столяром. Далі все життя невтомно трудилися разом. Виховали трьох синів і дві доньки. Зараз у пані Ганни - одинадцять внуків і тринадцять правнуків! Жінка радіє дружній родині та називає її найціннішим скарбом.
Очільник громади Михайло Демченко вручив грамоту з нагоди ювілею побажав наснаги, здоров'я і мирного неба.
Дякую, пані Ганно за багаторічну працю, вагомий внесок у розвиток громади, активну життєву позицію! Нехай близькі люди радують своєю турботою та увагою і кожен день дарує радість та позитивні емоції, адже це і є запорука довголіття, - додав Михайло Демченко.
![Має 11 внуків та 13 правнуків - довгожительку зі Стрижавської громади привітали з ювілеєм](/sites/default/files/styles/compressor/1280x853/inline-images/mae-11-vnukiv-ta-13-pravnukiv-dovgozhitelku-zi-strizhavskoi-gromadi-privitali-z-yuvileem-2.jpg?itok=-9TDqFnf)
Нагадаємо, в Ольгопільській громаді привітали довгожителя. У селі Стратіївка з 90-річчям привітали Володимира Молдавського. Про це поінформував "Центр надання соціальних послуг" Ольгопільської сільської ради.