Мати командира відділення з Тульчинської громади отримала посмертний орден сина

Мати командира відділення з Тульчинської громади отримала посмертний орден сина

16:44 02.10.2024

Мати командира відділення з Тульчинської громади отримала орден сина. Сергія Бенедика нагородили орденом «За мужність» ІІІ ступеня – посмертно.

Про це інформує Тульчинська районна військова адміністрація.

Бенедик Сергій Володимирович народився 9 січня 1997 року в селі Печера Шпиківської громади. До 8 класу навчався у Печерській школі, а старші класи закінчував вже в Сокілецькій. Потім здобував вищу освіту у Вінницькому технічному університеті. В період з 2017 по 2018 роки служив в Збройних Силах України в Чернігівській області, - йдеться у повідомленні.

З початком повномасштабного вторгнення Сергій вирушив на фронт, служив командиром відділення управління командира батареї взводу управління мінометної батареї механізованого батальйону.

Мати командира відділення з Тульчинської громади отримала посмертний орден сина

6 лютого 2023 року на околицях села Площанка Луганської області, внаслідок мінометного обстрілу ворогом отримав поранення несумісне з життям.

За особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане виконання військового обов'язку, молодшого сержанта Бенедика Сергія Володимировича нагороджено орденом "За мужність" ІІІ ступеня (посмертно).

Нині нагороду вручили матері загиблого військовослужбовця.

Нагадаємо, молодшого сержанта з Тульчинської громади нагородили медаллю «За військову службу Україні». Батькам подякували за виховання Героя. Про це  інформує Тульчинська районна військова адміністрація.

Читайте також

Загроза є для будь-якого міста військовий експерт про безпекову ситуацію в Україні
Загроза є для будь-якого міста: військовий експерт про безпекову ситуацію в Україні
Детальніше
Ворожий безпілотник пошкодив інфраструктуру пункту пропуску Виноградівка
Ворожий безпілотник пошкодив інфраструктуру пункту пропуску Виноградівка
Детальніше
Глуховецька громада втратила захисника пішов на фронт заради полоненого сина
Пішов на фронт заради полоненого сина: Вінниччина втратила 52-річного воїна-захисника
Детальніше
Родина з Тульчинського району дізналася про загибель сина після трьох років очікування
Родина з Тульчинського району дізналася про загибель сина після трьох років очікування
Детальніше
«Раз і назавжди відірватися від московської цицьки» Віктор Бронюк про ціну незалежності
«Раз і назавжди відірватися від московської цицьки»: Віктор Бронюк про ціну незалежності
Детальніше
Помер під час служби Якушинецька громада прощається з 49-річним воїном
Помер під час служби: Якушинецька громада прощається з 49-річним воїном
Детальніше