Липовецька громада зі смутком і молитвою зустріла “на щиті” Героя-захисника

Липовецька громада зі смутком і молитвою зустріла “на щиті” Героя-захисника

17:10 19.12.2024

Липовецька громада зі смутком і молитвою зустріла “на щиті” 24-річного Героя-захисника Дмитра Остапчука.

Про це 19 грудня інформує Липовецька міська рада.

Липовецька громада зі смутком і молитвою зустріла на щиті свого захисника Дмитра Віталійовича Остапчука. Біля тризуба зібралися військові, мешканці громади, родина загиблого солдата, представники духовенства, - йдеться у повідомленні.

Остапчук Дмитро народився і виріс у селі Скитка. Навчався у Скитківській школі, згодом продовжив навчання у Липовецькій школі №2. Коли йому виповнилось 17 років, від важкої хвороби помер батько. Хлопець ріс із трьома братами і сестрою.

Його старший брат Владислав став на захист України раніше і служить в одному із військових формувань на сході.

В травні цього року липівчанин підписав контракт на службу в ЗСУ. Служив у 79 окремій десантно-штурмовій бригаді водієм-електриком відділення безпілотних авіаційних комплексів.

15 грудня під час виконання бойового завдання в районі виконання завдань за призначенням в ході ведення бойових дій, загинув поблизу села Костянтинопольське Покровського району Донецької області.

Нагадаємо, на фронті загинув 33-річний боєць з Гайсинського району Артем Суханов. Героя вважали безвісти зниклим з 2023 року.

Читайте також

Виплати, реабілітація, документи де ветеранам Вінниччини отримати фахову підтримку без бюрократії
Виплати, реабілітація, документи: де ветеранам Вінниччини отримати фахову підтримку без бюрократії
Детальніше
Міг здетонувати будь-якої миті вінницькі сапери знешкодили артилерійський снаряд
Міг здетонувати будь-якої миті: вінницькі сапери знешкодили артилерійський снаряд
Детальніше
Уродженець Москви розстрілював киян просто на вулиці нападника вбили правоохоронці
Уродженець Москви розстрілював киян просто на вулиці: нападника вбили правоохоронці
Детальніше
«Опублікуйте це відео» вдова загиблого вінничанина звернулася до Ігоря Кондратюка з останньою волею чоловіка
«Опублікуйте це відео»: вдова загиблого вінничанина звернулася до Ігоря Кондратюка з останньою волею чоловіка
Детальніше
Виписали з лікарні медики Вінниці врятували 18-річного юнака, який опинився в епіцентрі ракетного удару
Виписали з лікарні: медики Вінниці врятували 18-річного юнака, який опинився в епіцентрі ракетного удару
Детальніше
Повернувся «на щиті» до батьків-переселенців у Сутисках прощатимуться з полеглим гранатометником
Повернувся «на щиті» до батьків-переселенців: у Сутисках прощатимуться з полеглим гранатометником
Детальніше