Липовець 10 січня прощатиметься з 25-річним Героєм

Липовець 10 січня прощатиметься з 25-річним Героєм

20:31 09.01.2024

Липовець 10 січня прощатиметься з 25-річним Героєм Ігорем Рижко — у перші дні повномасштабного вторгнення повернувся з-за кордону до України та став до лав війська добровольцем.

Про це інформує місцева Фейсбук-спільнота.

Небесні війська зустрічають ще одного бойового янгола… Рижко Ігор Анатолійович народився 4 серпня 1998 року у селі Щаслива. Закінчив Білозерівську школу. Вступив до Вінницького вищого професійного училища Департаменту поліції охорони. По його закінченні, відслужив строкову службу Після демобілізації, на контрактній основі служив у ЗСУ, - йдеться у повідомленні.

Юнак працював за кордоном, у Польщі. Коли ж розпочалась широкомасштабна війна, повернувся додому. У березні 2022 року став на захист рідної Батьківщини. Перебуваючи вдома, влітку, під час відпустки, одружився.  

Безутішними у непоправному горі залишились батьки солдата Анатолій Васильович, Людмила Іванівна, його дружина Ольга, сестра Ірина із племінниками.

Земляки висловлюють щирі співчуття родині. 

Прощання та поховання

  • 10 січня, об 11.30 прощання з Воїном у рідній домівці по вул.Романа Грушка, село Щаслива.
  • О 12.00 на сільському цвинтарі у селі Щаслива за участі капелана із військової частини, в якій служив Ігор Рижко, відбудеться чин поховання.

Нагадаємо, на фронті загинув хоробрий доброволець із Липовецької громади Анатолій Паламарчук. Про це інформує місцева Фейсбук-спільнота.

Читайте також

«Я вірю і борюся» у Вінниці з’явиться особливий простір для тих, хто чекає на повернення рідних
«Я вірю і борюся»: у Вінниці з’явиться особливий простір для тих, хто чекає на повернення рідних
Детальніше
Били та знімали на камеру деталі гучного скандалу з побиттям дівчини у Крижополі
18-й армійський корпус отримав від вінничан спецтранспорт для передової
Детальніше
Війна забрала життя вінничанина Володимира Білоусова, який боронив Україну з 2015 року
Війна забрала життя вінничанина Володимира Білоусова, який боронив Україну з 2015 року
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
ЮНІСЕФ та громада Вінниці спільно фінансують ремонт пошкодженого обстрілом дитсадка
ЮНІСЕФ та громада Вінниці спільно фінансують ремонт пошкодженого обстрілом дитсадка
Детальніше
Півтори доби безперервного терору масована атака як інструмент великої геополітики
Півтори доби безперервного терору: масована атака як інструмент великої геополітики
Детальніше