Легкоатлети зі Жмеринки вибороли сім медалей на чемпіонаті у Хмельницькому

16:32 11.11.2022

Три золотих, три срібних та одну бронзову медалі завоювали легкоатлети зі Жмеринки на відкритому чемпіонаті Хмельницького обласного центру фізичного виховання учнівської молоді з легкої атлетики серед юнаків та дівчат 2006, 2007, 2008 р.н. і молодших.

Рідне місто представляли вихованці Жмеринської дитячо-юнацької спортивної школи на чолі з тренерами Володимиром Саволюком та Володимиром Лоїком.

В підсумку жмеринчани своєю наполегливістю та майстерністю здобули сім призових місць. В категорії "Штовхання ядра (юнаки)" Іван Савролюк завоював І місце, Святослав Негай – II місце, Тимофій Саволюк – III місце, - повідомляє Жмеринська міська рада.

Легкоатлети зі Жмеринки вибороли сім медалей | ВІТА ТБ

В категорії "Штовхання ядра (дівчата)" золото здобула Анастасія Лахман, срібло – Мирослава Побережець. В категорії "Біг 300 метрів (дівчата)" Марина Мартинюк виборола І місце та Єлизавета Семенюк – ІІ місце.

Нагадаємо, у місті Чернівці пройшов основний чемпіонат України з велоспорту – маунтенбайк. Вихованці Вінницької дитячо-юнацької спортивної школи № 3 показали високі результати.

Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації
Вінницькі баскетболісти стали чемпіонами України серед чоловічих команд
«Іноземні суперники підходять потиснути руку», – вінницькі пауерліфтери про участь у світових змаганнях