Кубок Світу зі спортивної акробатики в руках вінничан

19:36 11.06.2022

Вінницькі спортсмени стали абсолютними чемпіонами Міжнародного турніру зі спортивної акробатики, що відбувся у польському місті Жешув.

Стецюк Данило і Пограничний Богдан вибороли кубок, а ще п’ятеро дівчат стали золотими призерами.

Дивіться у сюжеті:

• як спортсмени готувались до змагань;
  • хто підтримує вінницькі таланти;
  • чим займатимуться чемпіони після перемоги.

Нагадаємо, у казахстанському місті Алмати відбувся Чемпіонат Світу з пауерліфтингу. Вінницький спортсмен Іван Чупринко виборов "золото" на змаганнях і став чемпіоном світу 2022 з жиму лежачи.

Embedded thumbnail for Кубок Світу зі спортивної акробатики в руках вінничан

Детальніше
Двоє гравців вінницької Ниви - у збірній 26 туру Другої ліги
Двоє гравців вінницької "Ниви" - у збірній 26 туру Другої ліги
Детальніше
Вінничани вдало виступили на чемпіонаті України серед юнаків зі спортивної радіопеленгації
Детальніше
Вінницькі баскетболісти стали чемпіонами України серед чоловічих команд
Детальніше
«Іноземні суперники підходять потиснути руку», – вінницькі пауерліфтери про участь у світових змаганнях