Крижопільська селищна громада передала дрони штурмовій бригаді

Крижопільська селищна громада передала дрони штурмовій бригаді

15:11 26.11.2024

На пленарному засіданні 53 сесії Крижопільської селищної ради депутати ухвалили рішення про передачу штурмовій бригаді однієї із військових частин Збройних Сил України безпілотних літальних апаратів. Їх закупили в рамках реалізації конкурсу Вінницької обласної Ради «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ». 

Про це 26 листопада інформує Вінницька облрада.

На закупівлю безпілотників спрямували загалом 159 тис. грн: 

  • з місцевого бюджету – 79,5 тис. грн, 
  • з обласного бюджету – понад 79 тис. грн.

Представник військової частини, якому передали  дрони, подякував селищному голові Володимиру Василишену, депутатам ради та жителям громади за посилення обороноздатності їхнього військового формування.

Обіцяю, «пташками» прицільно нищитимемо ворога, адже для цього майстерності в нас вистачає. Більше допомагайте нашим Збройним Силам, і все буде добре, – закликав військовий.

«БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ»

Відповідно до програми розвитку місцевого самоврядування «БЕЗПЕЧНІ СТІЙКІ ГРОМАДИ» Вінницька обласна Рада цьогоріч провела однойменний конкурс проєктів. Участь у ньому беруть територіальні громади Вінниччини. 

У зв’язку з воєнним станом до умов конкурсу були внесені зміни. Тепер його головні напрями відповідають принципам і пріоритетам, затвердженим рішенням сесії обласної Ради: безпека і оборона, стійкість та турбота. Загальне фінансування конкурсу з обласного бюджету – 38 млн грн.

Нагадаємо, Вінницька міська рада спільно з громадою та у співпраці з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом передала чергову партію FPV-дронів для українських захисників. У сучасних військових реаліях вони впевнено замінюють грізну артилерію, адже влучають значно прицільніше, знищуючи техніку та живу силу ворога.

Читайте також

Пів мільярда для фронту Вінниця звітує про рекордну підтримку військових у 2026 році
Пів мільярда для фронту: Вінниця звітує про рекордну підтримку військових у 2026 році
Детальніше
Вінницький ліцей №13 передав морським піхотинцям потужний квадроцикл для передової
Вінницький ліцей №13 передав морським піхотинцям потужний квадроцикл для передової
Детальніше
Громада підтримує родини Героїв Вінниця виділила ще один мільйон на відпочинок дітей полеглих воїнів
Громада підтримує родини Героїв: Вінниця виділила ще один мільйон на відпочинок дітей полеглих воїнів
Детальніше
Понад 300 дронів і захист від тепловізорів масштабне підсилення фронту від Вінниччини
Понад 300 дронів і захист від тепловізорів: масштабне підсилення фронту від Вінниччини
Детальніше
Хто контролюватиме головних лікарів Вінниччини облрада запускає наглядові ради
Хто контролюватиме головних лікарів Вінниччини: облрада запускає наглядові ради
Детальніше
Пошук зниклих і звільнення з полону у Вінниці розповіли про механізми збору інформації для родин Героїв
Пошук зниклих і звільнення з полону: у Вінниці розповіли про механізми збору інформації для родин Героїв
Детальніше