Козятинська лікарня отримала сучасне реабілітаційне обладнання

Козятинська лікарня отримала сучасне реабілітаційне обладнання

14:46 06.02.2025

У рамках конкурсу Вінницької обласної Ради «Безпечні стійкі громади» Козятинська міська рада реалізувала проєкт з облаштування реабілітаційного відділення у Козятинській центральній районній лікарні. 

Про це 6 лютого інформує пресслужба Вінницької обласної Ради. 

У придбання 15 одиниць високотехнологічного обладнання, необхідного для відновлення рухової активності пацієнтів, інвестували 1 млн 700 тис. грн. Фінансування здійснювалося коштом обласного та міського бюджетів, а також власних коштів лікарні.

Козятинська лікарня отримала сучасне реабілітаційне обладнання

Міська рада, зі свого боку, спрямувала понад 4 мільйони гривень на проведення капітального ремонту та облаштування відділення. Відтепер тут створені всі необхідні умови для забезпечення якісного та ефективного процесу реабілітації: облаштовані сучасні зали для занять, комфортні кабінети для спеціалістів та зручні кімнати відпочинку для пацієнтів, – зазначила секретар Козятинської міської ради Ірина Репало. – Відкриття реабілітаційного відділення є стратегічно важливим для громади, особливо враховуючи потреби наших захисників та ветеранів у відновленні здоров'я та поверненні до повноцінного життя.

Козятинська лікарня отримала сучасне реабілітаційне обладнання

Реабілітаційне відділення закладу укомплектовано кваліфікованими фахівцями, які надаватимуть пацієнтам комплексну медичну допомогу, у тому числі фізичну, професійну та логопедичну терапію, а також психологічну підтримку.

Нагадаємо, Барська міська лікарня отримала партію гуманітарної допомоги від Гуманітарного штабу. Про це повідомили в Барській міськраді. 

Читайте також

У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
У вінницькій «Гармонії» стартував інклюзивний табір для підлітків у стилі «Дикого Заходу»
У Вінниці стартував інклюзивний табір для підлітків у стилі «Дикого Заходу»
Детальніше