Козятинська громада втратила одразу двох захисників на фронті

Козятинська громада втратила одразу двох захисників на фронті

13:33 28.09.2022

У боях за Україну загинули двоє захисників з Вінниччини, Валерій Юрьянович Попов та Юрій Ігорович Фомін, родом із Козятинської територіальної громади.

Герої загинули 26 вересня. Валерію Попову було 52 роки, а Юрію Фоміну – 44 роки.

На жаль, повномасштабна війна триває вже сім місяців та продовжує приносити болючі новини у нашу громаду. Вічна пам‘ять та Слава Героям! Інформацію щодо прощання з захисниками повідомлять пізніше, - зазначила Козятинський міський голова Тетяна Єрмолаєва.

Нагадаємо, трагічну звістку отримала Гніванська громада. 23 вересня біля міста Мар’їнка, що на Донеччині, під час штурмових дій загинув житель Гнівані Рогозянський Олег Анатолійович. Чоловіку було 34 роки.

Читайте також

Смертельна ДТП під Вінницею авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Смертельна ДТП під Вінницею: авто злетіло з дороги, двоє пасажирок загинули на місці
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Косюком, який загинув на Дніпропетровщині
Вінниця прощається з 36-річним старшим сержантом десантником, який загинув на Дніпропетровщині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Захисник із Бара Віталій Переверзєв загинув на Луганщині
Детальніше
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
У Бершадській громаді зустріли військового, який понад два роки провів у російському полоні
Детальніше
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Захисник із Тульчинської громади Євген Нечитайло загинув на Донеччині
Детальніше