Корвет “Вінниця” все ж таки стане музеєм - офіційне рішення

Корвет “Вінниця” все ж таки стане музеєм - є офіційне рішення

10:07 01.03.2021

Навчальний корабель Військово-Морських сил ЗС України "Вінниця" перетвориться на музей. Таке рішення прийняв міністр оборони України Андрій Таран.

Як повідомила 28 лютого пресслужба Міноборони, опрацьовується питання передання корвета як музейного предмета у філію Національного військово-історичного музею України - Центральний військово-морський музей.

Корабель, побудований 45 років тому у форматі державно-приватного партнерства, планують розмістити на восьмому причалі Миколаєва, - наголошується в повідомленні.

У Міноборони наголосили, що так збережуть для історії один з останніх представників корветів проєкту "1124", як зразок кораблебудування 70-х років минулого століття.

Корвет "Вінниця" - багатоцільовий корабель прибережної дії. Спущений на воду в 1976 році. Виконував завдання в акваторії Чорного моря. У складі ВМС ЗС України брав участь у багатьох багатонаціональних навчаннях.

Нагадаємо, з останнього українського корвета “Вінниця” створять музей.

Читайте також

Вінниччина втратила захисника серце мужнього морпіха зупинилося у шпиталі Запоріжжя
Вінниччина втратила захисника: серце мужнього морпіха зупинилося у шпиталі Запоріжжя
Детальніше
Ракети та «шахеди» один день на межі ризику з вінницькими майстрами розмінування
Ракети та «шахеди»: один день на межі ризику з вінницькими майстрами розмінування
Детальніше
У боях за Україну поліг старший солдат з Вінниччини Артем Буряков
У боях за Україну поліг старший солдат з Вінниччини Артем Буряков
Детальніше
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Вшановуємо пам'ять Героїв-земляків
Детальніше
Російський контент чому 71% українців досі його споживає та як з цим як з цим бореться Вінниця
Російський контент: чому 71% українців досі його споживає та як з цим бореться Вінниця
Детальніше
Писав музику, вірші та боронив країну у Вінниці вшанували пам’ять бійця КОРДу в день його народження
Писав музику, вірші та боронив країну: у Вінниці вшанували пам’ять бійця КОРДу в день його народження
Детальніше