Копайгородській селищній раді повернули землю вартістю понад 700 тис. грн

Копайгородській селищній раді повернули землю вартістю понад 700 тис. грн

11:00 17.06.2022

Барський районний суд задовольнив позов Жмеринської окружної прокуратури про визнання незаконним та скасування рішення однієї із сільських рад про передачу в приватну власність земельної ділянки.

Сільська рада передала земельну ділянку площею три га та вартістю 708 тис. грн у приватну власність на підставі незаконного судового рішення про безпідставне визнання права на спадщину за законом.

Суд задовольнив позовні вимоги прокуратури, відтак вказана ділянка знову набуде статусу земель колективної власності, а Копайгородська селищна рада матиме можливість надати її в оренду та отримувати додаткові надходження до бюджету, - повідомляє пресслужба Вінницької обласної прокуратури.

Нагадаємо, Вінницький міський суд за позовом Вінницької обласної прокуратури повернув у власність Вінницької територіальної громади земельні ділянки, яку незаконно приватизували.

Читайте також

Борги за землю у Вінниці міська рада стягне 4,9 млн грн через господарський суд
Борги за землю у Вінниці: міська рада стягне 4,9 млн грн через господарський суд
Детальніше
Брали дозвіл на дослідження, а продавали пісок роками на Вінниччині викрили незаконний кар'єр
Брали дозвіл на дослідження, а продавали пісок роками: на Вінниччині викрили незаконний кар'єр
Детальніше
10 років в'язниці і конфіскація майна вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
10 років в'язниці і конфіскація майна: вінницький суд засудив колаборанта з Горлівки
Детальніше
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали вінничанин отримав вирок
Ходив в «Одноклассники» через VPN і поширював проросійські матеріали: вінничанин отримав вирок
Детальніше
15 років з конфіскацією майна вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
15 років з конфіскацією майна: вінницький суд заочно засудив командира розвідки «днр»
Детальніше
Вінницький суд оштрафував водійку електросамоката за їзду напідпитку на 17 000 гривень
Вінницький суд оштрафував водійку електросамоката за їзду напідпитку на 17 000 гривень
Детальніше