Команда з Гайсинського району здобула Кубок області з футболу

15:54 18.06.2023

Команда з Гайсинського району «Орлівка» здобула Кубок Вінницької області з футболу.

Про це 18 червня у Фейсбук поінформувала Вінницька обласна асоціація футболу.

У фіналі Кубка області з футболу зустрілися «ЯСКО» (Вінниця) і «Орлівка» (Гайсинський район). Змагання пройшло на стадіоні Шаргорода, - йдеться у повідомленні.

На початку гри «ясківці» відкрили рахунок. Гол із пенальті забив досвідчений Андрій Заводян. Команда із Вінниці й надалі контролювала гру, допоки рахунок красивим ударом зі штрафного не зрівняв Олег Кривда. Він був призначений за те, що Андрій Заводян збив Віталія Медведя. 1:1 після першого тайму.

Один із лідерів «Орлівки» Владислав Васалатій наголосив, що його команда добре налаштувалася на фінал

Після перерви обидві команди забивали з офсайда, тож ці м’ячі закономірно не були зараховані. А в середині тайму «Орлівка» вийшла вперед. Гол провів Ілля Збитковський, який вийшов на заміну. Він добив шкіряну кулю фактично у порожні ворота після того, як небезпечний удар Ярослав Браславського парирував воротар «ЯСКО» Іван Білецький. 2:1 на користь «Орлівки». До кінця поєдинку вінницькі футболісти мали кілька гарних нагод зрівняти рахунок, але втратили їх.

Головний тренер «Орлівки» Віктор Росновський сказав, що після перемоги у півфіналі над бронзовим призером чемпіонату області «Горизонтом» (Хоньківці) його футболісти сподівалися виграти й Кубок області.

Перемога у фіналі далася непросто. Було багато емоцій і нереалізованих емоцій. Фортуна цього разу виявилася на боці нашого клубу, — сказав Віктор Росновський.

Нагадаємо, в Тульчині відбувся благодійний турнір з футболу "Кубок нескорених" на підтримку Збройних сил України. Змагались між собою шість команд силових структур.

У Вороновиці запланували шаховий Кубок області “На козацькому шляху”
Футбольна команда “Нива” (Вінниця) в гостях розгромила “Реал Фарму”
Усик проти Ф'юрі - битва за історичну велич
"Вінницькі вовчиці" привезли нагороди з Чемпіонату України та готуються до наступних змагань