Кілька ставків вартістю 305 млн грн повернули Жмеринській громаді

Кілька ставків вартістю 305 млн грн повернули Жмеринській громаді

18:43 17.04.2024

Жмеринська окружна прокуратура виявила порушення вимог земельного та водного законодавства на території Жмеринської територіальної громади. 

Про це 17 квітня інформує пресслужба прокуратури Вінницької області.

Встановлено, що у 2002 році в одному з сіл громади приватне підприємство взяло в оренду кілька ставків для рибогосподарської діяльності строком на 20 років. Утім, відповідно вимог законодавства, чинного на той час, договір оренди не зареєструвало та нотаріально не посвідчило. Зі спливом строку оренди підприємство продовжувало користуватися водними об’єктами, - йдеться у повідомленні.

З огляду на це прокуратура до Господарського суду Вінницької області подала позови про зобов’язання скасування державної реєстрації права, припинення права оренди приватного підприємства та повернення п'яти земельних ділянок водного фонду загальною площею понад 60 га вартістю 305 млн грн у комунальну власність Жмеринської міської громади. 

Рішенням Господарського суду Вінницької області задоволено позов прокуратури щодо трьох із п'яти ділянок площею 56,5 га вартістю 284 млн грн. Щодо інших двох відповідач добровільно виконав вимоги у ході судового розгляду, відтак провадження закрили.

Нагадаємо, рішенням Господарського суду Вінницької задовольнило позов Гайсинської окружної прокуратури до фізичної особи-підприємця про зобов’язання повернути майно на території Ольгопільської громади Гайсинського району. 

Читайте також

Хлопчик підпалив кабінет директора школи у Жмеринському районі
Детальніше
За місяць на Вінниччині виявили понад 100 фактів незаконного вилову риби
Детальніше
Як на Вінниччині розвивається водний туризм
Детальніше
У Браїлові на Жмеринщині в ставку знайшли тіло мертвої жінки
Детальніше
Житель Вінниччини під час нересту наловив карасів на понад 11 тис. грн
Детальніше
20 років не платив за оренду - у підприємця забрали гідроспоруду на Гайсинщині
Детальніше