Хлопець із Вінниччини пише пісні для батька, який нині боронить Україну

Хлопець із Вінниччини пише пісні для батька, який нині боронить Україну

16:32 20.08.2022

До 24 лютого цього року вінничанин Дмитро Чумак займався своєю улюблено справою – музикою. Писав власні пісні, міксуючи українську та англійську мову. Проте широкомасштабне вторгнення росії до України розділило життя хлопця, як і тисяч інших українців, на "до" та "після".

Творчу діяльність Дмитру довелось поставити на паузу, натомість хлопець приєднався до лав громадської організації VinnSolard.

Спочатку ми працювали у квітковому магазині FloraVN, що надав нам приміщення для волонтерського центру. Там ми плели сітки, фасували їжу та консерви. Далі разом із родиною розпочали готувати гарячі обіди уже для волонтерів, адже багато внутрішньо переміщених осіб долучались до справи, згодом – для підрозділів Територіальної оборони. Робимо це й до сьогодні, – розповів волонтер кореспондентці АрміяInform.

Хлопець із Вінниччини пише пісні для батька, який нині боронить Україну

Проте і музику Дмитро надовго не полишив. Хлопця постійно тривожили думки про батька, який із 2016 року захищає Україну на передовій. Якраз перед початком широкомасштабного вторгнення він мав повернутися додому зі шпиталю, але знову вирушив у район проведення активних бойових дій. Тож Дмитро вирішив, що треба почати висловлювати свої почуття через творчість.

Я прагнув своїми піснями передусім підтримати батька. Нашим захисникам надзвичайно важливо зараз знати, що їх усі підтримують, поважають, вдячні за захист і чекають удома. Також я вважаю, що українську творчість треба виводити на новий рівень. За нами слідкує увесь світ, а мистецтво – це один із способів донести людям про те, які жахливі події у нас відбуваються, – поділився Дмитро Чумак.

Хлопець із Вінниччини пише пісні для батька, який нині боронить Україну

На сьогодні Дмитро записав уже першу пісню "Веди мене", із якою він виступав на благодійному вечорі "Доброго вечора, ми з України". Дві інші композиції поки що в процесі обробки. За словами хлопця, у майбутньому він і далі писатиме пісні про війну.

Нагадаємо, на Вінниччині ціла родина добровільно прийшла боронити Україну. Син - бізнесмен у минулому, мирному житті. Обоє призвалися до лав Нацгвардії. Голова родини каже, разом легше бити ворога та спокійніше на душі.

Читайте також

Укрпошта презентувала поштові марки на честь бригади «Азов»
Детальніше
Як вінницький осередок Veteran Hub, який допомагає Захисникам, Захисницям та їхнім рідним
Детальніше
У Вінниці вшанували пам'ять бійців спецпідрозділу КОРД, які загинули через ракетний обстріл
Детальніше
Шістдесят дронів: двом військовим частинам передали ще одну партію техніки з Вінниці
Детальніше
У Хмільницькому районі чоловік приховав на присадибній ділянці бойову гранату
Детальніше
Як працює принцип допомоги "Рівний-рівному"
Детальніше