Керівник Козятинського училища отримав Премію Верховної Ради

Керівник Козятинського училища отримав Премію Верховної Ради

14:22 06.01.2024

Керівнику Козятинського міжрегіонального вищого професійного училища залізничного транспорту Андрію Стецюку присудили Премію Верховної Ради України.

Про це 5 січня інформують у самому закладі.

За особливі успіхи у здійсненні навчання і виховання учнів, вихованців, слухачів лауреатом  щорічної Премії став  Андрій Стецюк - директор Державного професійно-технічного навчального закладу "Козятинське міжрегіональне вище професійне училище залізничного транспорту" Вінницької області, - йдеться у повідомленні.

У закладі зазначають, що Андрій Олексійович — ініціативний і сучасний керівник, спрямовує колектив на підвищення якості надання освітніх послуг шляхом упровадження в освітній  процес нових інформаційних технологій, інтерактивних форм і методів навчання згідно з інтеграцією до європейського освітнього простору зі збереженням національних досягнень та власних традицій.

Нагадаємо, у Вінницькій обласній універсальній науковій бібліотеці ім.Отамановського відзначили лауреатів Всеукраїнської літературно-мистецької премії імені Степана Руданського за 2023 рік. Участь у заході взяли голова Вінницької облради Вячеслав Соколовий та його заступник Ігор Івасюк.

Читайте також

Технічний університет — лідер серед вишів Вінниці
Детальніше
Скасують низку приміських поїздів — чому не їздитимуть електрички
Детальніше
З палаючого будинку в Козятинській громаді врятували чоловіка
Детальніше
Техніку для закладів загальної середньої освіти отримали 55 громад Вінниччини
Детальніше
Загинули 2 українки: у Чехії поїзд, що прямував в Україну, зазнав аварії. Подробиці трагедії!
Детальніше
У Вінниці оголосили новий набір на безкоштовні курси української мови для переселенців
Детальніше