«Картковий десант» — у вінницькі села. Пільгові картки оформлюють у селищних радах

«Картковий десант» висадився у вінницьких селах. Пільгові картки оформлюють у селищних радах

12:05 09.09.2020
55

Муніципальна картка вінничанина доставляється для мешканців громад, які межують із вінницькою.

Вінницякартсервіс у селах

З понеділка мобільні групи «Вінницякартсервіс» виїздять у довколишні села, де і приймають документи на оформлення е-квитка. Одними з перших такий мали змогу замовити мешканці Стадниці.

Олег Іванов

Відбувається оформлення тільки пільгових карток. Той, хто має пільгу на проїзд в громадському транспорті, має отримати таку картку. Якщо у вас шкільна, загальна або студентська картка, то оформлення відбувається на сайті et.vn.ua. Якщо у вас виникають проблеми, ви можете також підійти в цей пункт, вам покажуть, як це робиться. Але будуть це робити на тому ж сайті, з якого вдома ви це робите, роблять ваші сусіди, діти чи онуки, — сказав технічний директор КП «Вінницякарсервіс» Олег Іванов.

Паспорт, ідентифікаційний код та документ, що підтверджує пільгу — це все, що треба для оформлення картки. Нині в Стадниці проживає майже півтори тисячі людей, півсотні з них — пенсіонери. Коли ж приїздять до міста, у них виникає питання — як скористатись правом безоплатного проїзду. 

голова Гавришівської сільської ради Владислав Яклюшин

Тому виникла ідея. В розмові з Вінницьким міським головою Сергієм Анатолійовичем була запропонована ініціатива щодо надання можливості приміському населенню також скористатися даними пільгами і можливостями, щоб людям було комфортно, — розповів голова Гавришівської сільської ради Владислав Яклюшин.

Для зручності людей в селищних радах працівники «Вінницякартсервіс» облаштовують стаціонарне робоче місце. Тут і прийматимуть заяви на оформлення карток. Наразі у списку для відвідування мобільної групи карт сервісу – 6 територіальних громад.
 

Читайте також
Сергій Моргунов: "Наступного року розраховуємо отримати 10 електробусів"
Детальніше
Сергій Моргунов: "Вінниця всьоме стала найкомфортнішим містом України"
Детальніше
Громади Вінниччини мають шанс виграти транспорт і планшети
Детальніше
Неповнолітнього пішохода у Вінниці збив трамвай
Детальніше
Пілотний проєкт - Вінниця створить річкове пасажирське судно
Детальніше
Чи прижились post-термінали у маршрутках Вінниці
Детальніше