Калинівська команда змагатиметься за Суперкубок Героїв АТО України

Калинівська команда змагатиметься за Суперкубок Героїв АТО України

10:47 25.05.2021

29 травня о 13:00 на Навчально-тренувальній базі Динамо Київ в Конча-Заспі відбудеться матч за Суперкубок Героїв АТО України 2021 між двома найтитулованішими командами футбольної Ліги учасників АТО: чемпіонами України 2020 року – ФК «ЯГУАР» НГУ (Калинівка, Вінницька область) та чемпіонами України 2019 року – ФК SB TEAM ЦУ СБУ (Київ).

А перед початком цього яскравого футбольного протистояння пройде жеребкування 1/8 фіналу КУБКА ЗАХИСНИКІВ УКРАЇНИ, матчі якого відбудуться 26-28 червня у восьми областях України.

Варто зазначити, що Всеукраїнська футбольна Ліга учасників АТО та Кубок Захисників України – це єдиний в Україні чемпіонат та Кубок з футболу серед учасників та ветеранів АТО/ООС, де участь приймають 100% учасників бойових дій – захисників України. Чемпіонат та Кубок офіційно внесені в Єдиний календар фізкультурно-оздоровчих та спортивних заходів України на 2021 рік.

Це не лише футбольні всеукраїнські змагання, а наймасштабніша в Україні програма психологічної та фізкультурно-спортивної реабілітації учасників бойових дій, яка проходить з 2015 року. Учасники розповідають, що основна їхня мотивація – не перемога. Це вже стало своєрідною традицією, форматом згуртування ветеранів, залучення їх до футбольних змагань, промоцією цього виду спорту і здорового способу життя, вшануванням героїв АТО/ООС та вдосконалення військово-патріотичного виховання дітей та молоді.

Нагадаємо, калинівський “Ягуар” бореться за футбольний Кубок захисників України.

Читайте також

У Вінниці відбувся чемпіонат міста з хокею на траві приурочений до Міжнародного дня захисту дітей
Детальніше
15 особистих та 50 командних медалей вибороли вінничани на чемпіонаті зі спортивної радіопеленгації
Детальніше
У Вінниці обрали переможця Чемпіонату спікерів “VERBUM”
Детальніше
Міжуніверситетський турнір з Counter-Strike виграли студенти технічного університету
Детальніше
Інклюзивні веселі старти вперше провели у Вінниці
Детальніше
У Вінниці визначили переможців та призерів чемпіонату області з міні-футболу серед студентів
Детальніше