Калинівчани відправили гостинці до Дня Святого Миколаям діткам з Ізюма
За ініціативи відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради, в усіх освітніх закладах Калинівщини пройшла акція "Поділися іграшкою, дитячою книжкою, солодощами з дітками, які проживають у звільнених населених пунктах".
Під час цієї акції дошкільнята, учні гімназій та ліцеїв, працівники освітніх закладів зібрали іграшки, книги, солодощі для дітей, які проживають в Ізюмі.
Ми й не очікували, що буде стільки подарунків, - каже начальниця відділу освіти, молоді та спорту Калинівської міської ради Галина Фурман. - Усі подарунки вже відвезли у звільнений від російських окупантів Ізюм, де на них очікувало триста дітей.
![Калинівчани відправили гостинці до Дня Святого Миколаям діткам з Ізюма](/sites/default/files/styles/compressor/750x564/inline-images/kalinivchani-vidpravili-gostinci-do-dnya-svyatogo-mikolayam-ditkam-z-izyuma.jpg?itok=zWwiwOrn)
Подарунки від Калинівської громади подарують часточку тепла та святкового настрою юним жителям Ізюма.
Нагадаємо, 19 грудня у Вінницькій громаді свої двері відчиняють Вітальні Святого Миколая. За традицією Чудотворець щороку приносить чемним та слухняним діткам різні смаколики та здійснює бажання. І цей рік не виняток.