Калинівські нацгвардійці вправлялись у снайперській підготовці

Калинівські нацгвардійці вправлялись у снайперській підготовці

13:04 01.02.2021
19

Безперечно, професія снайпера – це спеціальність, яка має свої методи, навички, математичну базу. Крім того, снайпер – це ще й особливий світогляд, ціла філософія, спосіб життя. Снайпер повинен безперервно відточувати свою майстерність, формувати світогляд, тренувати дух і тіло.

Про це інформує військова частина 3028 Національної гвардії України.

Чисельні практичні заняття: рух по азимуту та орієнтування на місцевості, скритний вихід на рубіж відкриття вогню, знищення умовного противника, тактична медицина з імітацією пораненого в бою та евакуація на точку збору, практична стрільба та практичне обладнання позиції снайпера – так протягом двох тижнів снайпера військової частини 3028 Західного оперативно-територіального об’єднання вдосконалювали свої навички на чолі з досвідченими інструкторами полку.

За легендою наших занять снайперська пара в обмежений час, пересуваючись приховано в заданому секторі, повинна була вийти на визначений рубіж і вразити умовну ціль, після чого здійснити евакуацію пораненого бійця на точку збору. На завершальному етапі – практична стрільба вночі. Увесь час ми спостерігали за бійцями, щоб потім оцінити їх, – зазначає інструктор з бойової підготовки Дмитро.

Уся підготовка спеціалістів відбувалася як удень, так і вночі. Особливістю якої було проведення зборів максимально приближених до бойових та з використанням новітнього озброєння, а саме: гвинтівки UAR - 10 та снайперського комплексу 308.

Гвинтівка UAR-10, у приціл з 20-кратним збільшенням мішень добре видно. Курок натискається настільки рівно і плавно, що навіть дивуєшся, коли в плече раптом приходить віддача. Загалом снайпер з першого пострілу повинен поцілити у ціль, адже помилка на війні може коштувати дуже дорого, - поділився один з учасників зборів.

Нагадаємо, калинівські нацгвардійці допомогли донеччанам, чиє авто злетіло з дороги.

Читайте також
У Вінниці для воїнів в зоні ООС зібрали гостинці та необхідні речі
Детальніше
Зведений загін вінницьких поліцейських вирушив у зону ООС
Детальніше
В Калинівці змагались нацгвардійці і їхні чотирилапі помічники
Детальніше
Вінницький священник відвідав військовослужбовців в зоні ООС
Детальніше
У Вінниці члени сімей загиблих ветеранів АТО/ООС можуть отримати компенсацію за санаторно-курортне лікування
Детальніше
Після двох місяців служби на Сході до Вінниці повернувся спецзагін правоохоронців
Детальніше