Кафедри Вінницького медуніверситету розширять співпрацю з медзакладами

Кафедри Вінницького медуніверситету розширять співпрацю з медзакладами

11:41 26.04.2021
136

Департамент охорони здоров’я та реабілітації Вінницької облдержадміністрації здійснює кроки для подальшої розбудови системи екстреної медичної допомоги та ініціює співпрацю медичних закладів з університетом ім.Пирогова.

На черговій сесії заслухано звіт з виконання Обласної Програми “Розвиток системи екстреної медичної допомоги Вінницької області до 2020 року”.

Також завдяки ініціативі обласного Департаменту охорони здоров’я та реабілітації, відтепер медичні заклади співпрацюватимуть з Вінницьким національним медичним університетом ім.Пирогова. Відповідне рішення підтримано депутатським корпусом. До відома, на Вінниччині клінічні кафедри вишу розміщуються в одинадцяти лікарнях Вінниччини.

За словами директорки Департаменту охорони здоров’я та реабілітації Ольги Задорожної, співпраця передусім полягає в тому, що медзаклади надають свою площу клінічним кафедрам вишу для організації там освітнього процесу для студентів, але оновлений проєкт цим не обмежується.

Наразі ухвалене рішення, згідно з яким університет зобов’язується безплатно на пільговій основі надавати путівки на навчання з перепідготовки (спеціалізації), курси підвищення кваліфікації (стажування, тематичне удосконалення, симуляційні тренінги, фахові школи, семінари, майстер-класи) штатних лікарів медзакладів на базі яких розташовані клінічні бази ВНМУ, за погодженням із головними лікарями, - додає Ольга Задорожна.

Окрім цього, на сесії розглянули питання змін до Статутів медичних комунальних некомерційних підприємств, зокрема: Вінницького медичного коледжу ім. акад.Заболотного, Вінницького обласного спеціалізованого будинку дитини з ураженням центральної нервової системи та порушенням психіки, Територіального медичного об’єднання “Вінницький обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф”.

Нагадаємо, на території медуніверситету завершують будувати сучасний спортивний стадіон.

Читайте також
У Ладижині померла досвідчений лікар місцевої лікарні
Детальніше
Як вберегти себе та чотирилапого від кліщів?
Детальніше
У Вінницькому обласному центрі служби крові критична ситуація
Детальніше
Вінницьке протезно-ортопедичне підприємство ставить людей на ноги
Детальніше
Ще три новенькі “Renault Duster” отримають ямпільські медики
Детальніше
У Вінниці вперше засідала госпітальна рада Вінницького госпітального округу
Детальніше