Із Вінниці для захисників на фронт передали дев'ять буржуйок

Із Вінниці для захисників на фронт передали дев'ять буржуйок

14:38 20.09.2022

Міжрегіональний координаційний гуманітарний штаб продовжує працювати й підтримувати українських військових. На прохання однієї з артилерійських бригад, де служать в тому числі й військові з Вінниччини, було сформовано гуманітарний вантаж.

Допомогу доправив нашим воїнам заступник голови обласної ради та заступник голови Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу Ігор Івасюк. Основа вантажу – дев'ять "буржуйок", про забезпечення якими попросили самі військові.

Від Міжрегіонального координаційного гуманітарного штабу передав артилерійській бригаді, яка наразі тримає позиції на Херсонському напрямку, продукти харчування та засоби гігієни, – зазначив Ігор Івасюк. – А головне – військовослужбовці отримали дев’ять "буржуйок", про які просили. Тепер військові зможуть і зігріватися, і сушити одяг. Крім того, передав їм і матеріал для чистки зброї.

До збору та виготовлення буржуйок долучилися приватні підприємці, волонтери й заклади освіти Вінниччини. Сформувати гуманітарний вантаж також допоміг фонд громад "Подільська громада".

Нагадаємо, регіональна газова компанія, під брендом якої працює "Вінницягаз" розпочинає масштабну акцію "Зігріємо наших". У Вінниці, Львові та Дніпрі вирішили терміново запустити масове виробництво буржуйок.

Читайте також

П'ять нагород — посмертно у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
П'ять нагород — посмертно: у Піщанській громаді вшанували захисників Тульчинщини
Детальніше
Альма, Лара, Оскар і Грей вінницький притулок прилаштовує цілу собачу родину
Альма, Лара, Оскар і Грей: вінницький притулок прилаштовує цілу собачу родину
Детальніше
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Дружини зниклих безвісти захисників з Вінниччини можуть поїхати на безкоштовний ретрит у Карпати
Детальніше
Вінниця прощається з воїном Олександром Цимбалюком, який загинув на Донеччині
Вінниця прощається з 39-річним воїном-нацгвардійцем, який загинув на Донеччині
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
«Крила єдності» у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
«Крила єдності»: у Вінниці провели фестиваль для родин військовослужбовців Повітряних Сил
Детальніше