Генератор та маскувальні сітки відправили захисникам з Барської громади

Генератор та маскувальні сітки відправили захисникам з Барської громади

14:42 13.02.2024

Барська громада відправила генератор захисникам на Бахмутський напрямок, а військовим, які боронять українські землі на Запоріжжі, відправили маскувальні сітки.

Про це 12 лютого інформує Барська міська рада.

Для наших оборонців у Бахмутському напрямку згідно із запитом відправили генератор PEZAL. Генератор - один із життєво важливих пристроїв, який нерідко стає чи не єдиним джерелом енергії. Маскувальні сітки, плетені руками дітей і працівників освіти, відправлені нашим захисникам на Запорізький напрямок. Потреба в маскувальних сітках у військових дедалі активніша, зокрема в період переходу з зимового на осінній варіант, - йдеться у повідомленні.

Генератор та маскувальні сітки відправили захисникам з Барської громади

Маскувальні сітки - це не лише засіб для маскування, це своєрідний оберіг захисникам від юних і дорослих барчан, кожен із яких вплітає свою віру в них і щире бажання допомогти та підтримати.

Заклади освіти мають у своєму арсеналі постійні станки, за якими діти, працівники шкіл і садочків плетуть "обереги" для наших бійців. Матеріали закуповуються за рахунок коштів працівників міської ради, - додають у Барській міській раді.

Нагадаємо, в черговий раз відправили допомогу з Калинівської громади захисникам, які нині захищають рідну землю від російських загарбників. Землякам, які боронять спокій українців та відбивають ворога передали генератор, маскувальні сітки, спальні мішки, окопні свічки.

Читайте також

Штурмували ворожі позиції: вінницькі нацгвардійці вдосконалили бойові навички
Детальніше
Паливозаправник, "мавіки", рації, мікроавтобус закупила Вінницька громада для нацгвардійців
Детальніше
Дядя Гріша у Вінниці! Волонтер на кріслі колісному зібрав понад 8 млн грн на армію
Детальніше
В аварії на Запоріжжі загинув Захисник з Калинівщини Олександр Бертман
Детальніше
В Резерв+ тепер став доступним військово-обліковий документ в електронному вигляді
Детальніше
"Не всі знайомі поставились із розумінням до мого вибору": депутат Вінницької облради Ілля Гуменчук рятує бійців на передовій
Детальніше