Гайсинський лісгосп засадив цієї весни майже 12 гектарів нових лісів

Гайсинський лісгосп засадив цієї весни майже 12 гектарів нових лісів

11:42 07.07.2022

Лісівники Вінниччини щороку відновлюють ліси на місці рубок головного користування. "Гайсинський лісгосп" теж у постійному пошуку таких земель, де може бути посаджений майбутній ліс. Адже гайсинські лісівники мають багатий досвід створення нових лісів та активно працюють для збільшення лісистості регіону.

В межах територіальних громад зони діяльності "Гайсинського лісгоспу" виявили майже 290 га земель, що придатні для створення лісів. Найбільше таких ділянок у Гайсинській та Бершадській громадах. У Чечельницькій громаді є 213 га самозаліснених земель.

Цієї весни на деградованих і малоцінних землях, які передали для заліснення Райгородська, Соболівська та Чечельницька громади створили 11,7 га нових лісів: у Ситківецькому лісництві - 3,4 га, у Соболівському лісництві - 2,7 га, у Бритавському лісництві - 5,6 га, — інформує пресслужба Вінницького обласного управління лісового та мисливського господарства.

Гайсинський лісгосп засадив цієї весни майже 12 гектарів нових лісів

Нагадаємо, лісівники Вінниччини останніми роками все більше під час садіння лісу використовують сіянці із закритою кореневою системою. Цей метод має ряд інших переваг перед традиційною посадкою.

Читайте також

Шашлик чи порушення як у Вінниці відрізняють мангал від незаконного багаття
Шашлик чи порушення: як у Вінниці відрізняють мангал від незаконного багаття
Детальніше
Метеочутливим вінничанам на замітку ніч на 28 серпня стане піком магнітної активності
Метеочутливим вінничанам на замітку: ніч на 28 серпня стане піком магнітної активності
Детальніше
Метеочутливим вінничанам на замітку ймовірність магнітної бурі 27 серпня зросла до 20%
Метеочутливим вінничанам на замітку: ймовірність магнітної бурі 27 серпня зросла до 20%
Детальніше
Дику козулю зі зламаною ногою врятували вінницькі патрульні
Дику козулю зі зламаною ногою врятували вінницькі патрульні
Детальніше
Вінничан попереджають з 25 серпня посилюють боротьбу з паліями листя
Вінничан попереджають: з 25 серпня посилюють боротьбу з паліями листя
Детальніше
25 серпня очікується спокійна геомагнітна обстановка
25 серпня очікується спокійна геомагнітна обстановка
Детальніше