Гвардієць Калинівського полку допоміг потерпілим під час ДТП

Гвардієць Калинівського полку допоміг потерпілим під час ДТП

17:17 24.02.2021
662

Солдат строкової служби 8-го полку оперативного призначення ім.Богуна - Микола Стрільчук витягнув з пошкодженого автомобіля трьох чоловіків, які потрапили у ДТП.

О 13 годині, 24 лютого, на трасі Житомир - Вінниця сталась дорожньо-транспортна пригода, в результаті чого машина злетіла з дороги та перевернулась. Подія відбулась поблизу стрілецького тиру військової частини, який знаходиться біля траси, - інформує військова частина 3028 Національної гвардії України.

Побачив ДТП та вчасно зреагував на випадок солдат Микола Стрільчук. Він витягнув трьох чоловіків з пошкодженого автомобіля та надав першу медичну допомогу.

Я патрулював по території стрілецького тиру, раптом побачив, як на дорозі автомобіль почало нести боком та перевернуло. Зрозумів, що потрібно швидко реагувати й одразу підбіг до місця події та почав діставати потерпілих з автомобіля. На щастя усі були пристебнуті й ніхто не постраждав, - розповідає гвардієць Микола Стрільчук.

Після допомоги потерпілим гвардієць доповів черговому військової частини, й одразу було відправлено військових медиків, аби переконатися, що всі живі та ніхто не постраждав.

Нагадаємо, впродовж вихідних в ДТП на Вінниччині постраждали троє людей.

Читайте також
Помер колишній завідувач відділення Калинівської районної лікарні
Детальніше
Неподалік Калинівки через зіткнення з деревом загинув водій Opel
Детальніше
Будні вінницьких нацгвардійців
Детальніше
У Калинівці з'явиться свій телефон “гарячої лінії”
Детальніше
В Калинівці на автовокзалі п’яний дебошир ледь не вбив металевим щитом чоловіка
Детальніше
В Калинівці військові допомогли рятувальникам гасити пожежу в магазині автозапчастин
Детальніше