Грип у Вінницькій області не лютує, але госпіталізованих більше сотні

Грип у Вінницькій області не лютує, але госпіталізованих більше сотні

09:52 29.06.2021
576

"Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України" спільно з Департаментом охорони здоров’я та реабілітації облдержадміністрації здійснює постійний моніторинг стану захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції.

На 25-му тижні 2021 року у Вінницькій області спостерігається низький рівень інтенсивності захворюваності на грип та ГРВІ, захворюваність склала 140,7 випадків на 100 тис. населення та є на 75,1% нижчим базового рівня. Впродовж тижня за медичною допомогою  з приводу ГРВІ звернулось 2165 осіб, серед захворілих 988 (45,6%) дітей. Госпіталізовано 114 осіб, в т.ч. 82 дитини. Летальних випадків не зареєстровано.

Найвищі рівні захворюваності на грип та гострі респіраторні вірусні інфекції реєструвались у Барському, Вінницькому, Жмеринському та Чечельницькому районах, — інформує Вінницький обласний лабораторний центр МОЗ України

З початку епідемічного сезону у вірусологічній лабораторії "Вінницького обласного лабораторного центру МОЗ України" методом люмінесцентної мікроскопії досліджено матеріал від 0 осіб. Методом ПЛР досліджено 20 зразків матеріалу, отримано один позитивний результат на вірус грипу типу А.
Для проведення специфічної  профілактики грипу  в цілому по області відібрано 15211 осіб з групи ризику. З початку епідемічного сезону щеплено 22673 осіб.
 
Нагадаємо, Найвищий рівень захворюваності на грип у Вінниці та ряді районів області.

Читайте також
Опитування вінничан: о якій порі року краще відпочивати на морі?
Детальніше
Опитування вінничан: що б ви порадили собі, якби могли повернутися в минуле?
Детальніше
Опитування вінничан: як ви ставитесь до зоопарків?
Детальніше
Опитування вінничан: яку визначну пам'ятку України хотіли б відвідати?
Детальніше
Опитування вінничан: Для мене батько - це...?
Детальніше
Троє людей потрапили до лікарень через автопригоди, які стались на Вінниччині
Детальніше