Головою Могилів-Подільської районної ради став Іван Телеватюк

Головою Могилів-Подільської районної ради став Іван Телеватюк

16:05 15.12.2020

Головою Могилів-Подільської районної ради за результатами голосування 15 грудня став Іван Телеватюк (Українська Стратегія Гройсмана). Його кандидатуру підтримали 24 депутати. Про це інформує місцеве видання “Краяни”.

Загалом на посаду претендували три кандидати: Іван Телеватюк (Українська Стратегія Гройсмана), Сергій Марченко (ОПЗЖ) та Володимир Сірант (БЮТ). Голосували 42 депутати. З першого разу жоден із кандидатів не набрав потрібної більшості голосів для обрання. У результаті повторного голосування перемогу здобув Іван Телеватюк, кандидатуру якого підтримали 24 депутати.

Іван Телеватюк народився 1 липня 1962 року. Має вищу освіту. Проживає в селі Озаринці. Обирався сільським головою Озаринців. Працював інженером ФГ «Озаринецьке».

Нагадаємо, рейтинг довіри до Володимира Гройсмана зростає.

Читайте також

Вінницькі митники викрили шахрайську схему з п'ятьома тоннами «липової» гуманітарки
Вінницькі митники викрили шахрайську схему з п'ятьома тоннами «липової» гуманітарки
Детальніше
Як громадам вистояти взимку Володимир Гройсман назвав три «стовпи» стійкості на Київському Безпековому Форумі
Як громадам вистояти взимку: Володимир Гройсман назвав три «стовпи» стійкості на Київському Безпековому Форумі
Детальніше
Поштові марки замість сувенірів на Вінниччині зупинили іноземця з філателістичною колекцією
Поштові марки замість сувенірів: на Вінниччині зупинили іноземця з філателістичною колекцією
Детальніше
Стратегічна траса М-21 у фокусі на Вінниччині й по всій країні дорожники вийшли на рекордні темпи ремонту
Стратегічна траса М-21 у фокусі: на Вінниччині й по всій країні дорожники вийшли на рекордні темпи ремонту
Детальніше
72 «сюрпризи» під днищем авто вінницькі митники зірвали плани міжнародного контрабандиста
72 «сюрпризи» під днищем авто: вінницькі митники зірвали плани міжнародного контрабандиста
Детальніше
Пішла з життя керівниця народного ансамблю «Діброва» з Могилева-Подільського
Пішла з життя керівниця народного ансамблю «Діброва» з Могилева-Подільського
Детальніше