Футбольній школі “Нива” повернули історичну назву

Футбольній школі “Нива” повернули історичну назву

11:22 16.07.2021
100

У Вінниці 15 липня Наталія Замкова провела  засідання постійної комісії з питань освіти, релігії, культури, молоді та спорту. У роботі комісії взяв участь заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк.

Члени постійної комісії одноголосно підтримали проєкт рішення про перейменування комунального закладу “Вінницька обласна дитячо-юнацька школа з футболу Блохіна та Бєланова” на комунальний заклад “Вінницька обласна дитячо-юнацька спортивна  школа  з футболу “Нива” та внесення відповідних змін до його Статуту.

Ігор Івасюк нагадав, що до 2012 року ця спортивна школа мала назву “Нива”.

Сьогоднішнє рішення депутатів - це символічна подія не тільки для обласної ДЮСШ з футболу, якій повернуть історичну назву, а й крок до розвитку вінницького футболу, - коментує рішення депутатів Ігор Івасюк. – Першочергове завдання ФК “Нива” - повернутися до першої ліги, а в майбутньому – й до вищого дивізіону футболу України. Це буде можливим, якщо на Вінниччині будуть якісно та ефективно готувати нову генерацію спортсменів. Саме це буде пріоритетом у відродженій Вінницькій обласній дитячо-юнацькій спортивній школі з футболу “Нива”.

Комісія також погодила проєкт рішення обласної Ради “Про призначення на посаду ректора комунального закладу вищої освіти “Вінницька академія безперервної освіти”. Нагадаємо, на цю посаду комісія з організації конкурсу рекомендувала Степана Дровозюка, кандидатура якого відповідає встановленим вимогам.

14 липня у Вінницькій академії безперервної освіти відбулися вибори ректора, - повідомила Наталія Замкова. – Шляхом таємного голосування переможцем було визнано Степана Дровозюка. За нього віддали 109 голосів зі 111 членів колективу, які взяли участь у виборах. Тепер питання його призначення має затвердити сесія обласної Ради.

На засіданні комісії депутати також розглянули звернення від керівника Вінницької міської організації ГО “Всеукраїнський союз ветеранів АТО” Юрія Козака; голови Коломийської міської Ради демократичних сил Геннадія Романюка; директора КП “Доля” Львівської обласної Ради з питань здійснення пошуку поховань учасників національно-визвольних змагань та жертв воєн, депортацій і політичних репресій Святослава Шеремети; голови Коломийської станиці Пласту Івано-Франківської округи Національної Скаутської Організації України Інни Андріяшко щодо сприяння в організації та проведенні пошукових робіт з метою встановлення місця захоронення та перепоховання останків командира групи військ УПА “Південь”, члена Головної Визвольної Ради УПА Омеляна Грабця.

Вінницька обласна Рада, досліджуючи це питання, звернулася до Державного архіву Вінницької області та отримала відповідь про відсутність актового запису за 1944 рік про смерть Омеляна Горобця. Інший запит було направлено до Літинської селищної ради. Звідти отримали інформацію, що за свідченнями очевидців, Омелян Грабець загинув 10 червня 1944 року неподалік с.Микулинці, а похований в смт Літин поблизу річки Згар, однак документальні підтвердження про місце поховання відсутні.

Члени постійної комісії у листах-відповідях заявникам дали пояснення, що згідно з законодавством, для розв'язання питання необхідно звернутися безпосередньо до Літинської селищної ради.

Нагадаємо, “Нива” розпочинає чемпіонат України поєдинком із “Епіцентром”.

Читайте також

Олексій Свіріда залишив пост спортивного директора вінницької "Ниви"
Олексій Свіріда залишив пост спортивного директора вінницької "Ниви"
Детальніше
У Вінниці організували спортивний турнір "Футбол проти наркотиків"
У Вінниці організували спортивний турнір "Футбол проти наркотиків"
Детальніше
Антикорупція, землі, охорона порядку: про що говорили на сесії Вінницької облради
Антикорупція, землі, охорона порядку: що обговорили на сесії Вінницької облради
Детальніше
Спортсмени Вінниччини отримають грошову винагороду та стипендії
Спортсмени Вінниччини отримають грошову винагороду та стипендії
Детальніше
У Брацлаві відбувся благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ
У Брацлаві відбувся благодійний футбольний турнір на підтримку ЗСУ
Детальніше
На Вінниччині хочуть заборонити використання російськомовного культурного продукту
На Вінниччині хочуть заборонити російськомовні культурні продукти
Детальніше