Французська організація відремонтує приміщення для переселенців у Немирові

Французька організація відремонтує приміщення для переселенців у Немирові

16:31 07.09.2022

2 вересня до Немирівської міської ради завітали представники відокремленого підрозділу Асоціації "Тріангль Женерасьон Юманітер" в Україні. Ділова зустріч з керівництвом громади відбулася в стінах міської ради.

Обговорили ряд питань стосовно підписання майбутнього меморандуму про співпрацю. Міський голова Віктор Качур запевнив партнерів у необхідності такого роду послуг у громаді та у наданні всебічної підтримки даного проєкту.

Згідно з цим меморандумом, французькі партнери зобов'язуються провести поточний ремонт наданого приміщення для надання безкоштовної освітньої, психологічної та правової допомоги внутрішньо-переміщеним особам та жителям Немирівської громади. Для дітей та дорослих проводитимуться індивідуальні та групові консультації, - повідомляє Немирівська міська громада.

Консультації надаватимуться безкоштовно, анонімно кваліфікованими спеціалістами за попереднім записом. Групові проводять за віковими категоріями. Тривалість одного тренінгу - 1 год. Індивідуально можна відвідати чотири тренінги. З меншими дітками тренінг проходить в ігровій формі.

Запис на тренінг

Попередній запис проводить Відділ у справах сім’ї, молоді та спорту за номером телефону: 096-032-43-21.

Нагадаємо, благодійники Міжнародної організації з міграції від початку повномасштабної війни допомагають Україні. Одним з напрямків  – оновлення приміщень для переселенців. У Вінниці ремонтують один із гуртожитків.

Читайте також

У місті-партнері Вінниці Мюнстері провели захід на знак солідарності та дружби
Детальніше
У форматі В2В: у Вінниці відбувся Українсько-латвійський бізнес-форум
Детальніше
У Вінниці із робочим візитом перебував Надзвичайний і Повноважний Посол Великобританії
Детальніше
Історії вдячності оборонців, яким допомогли помічники ветеранів у Вінниці
Детальніше
Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше
Експерти з Таллінна навчать вінничан правильного управління відходами
Детальніше