FPV-дрони передали одній із військових частин Вінниччини

FPV-дрони передали одній із військових частин Вінниччини

14:34 25.03.2025

У рамках реалізації Комплексної оборонно-правоохоронної програми Вінницької області на 2021-2025 роки для потреб однієї із військових частин, яка дислокується на Вінниччині, закупили fpv-дрони на суму понад 500 тис. грн. 

Про це 25 березня інформує Вінницька обласна рада.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий та заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Здітовецький зустрілися з військовими та передали їм необхідну техніку, - йдеться у повідомленні.

Голова обласної Ради Вячеслав Соколовий наголосив, що підтримка захисників і захисниць залишається у пріоритеті.

Сьогодні вчергове передали fpv-дрони різної модифікації одній із військових частин. Безпілотники служитимуть бійцям, які беруть безпосередню участь у бойових діях, – зазначив Вячеслав Соколовий. – Вінницька обласна Рада продовжує і надалі працювати за основним пріоритетом – безпека та оборона.

Заступник начальника обласної військової адміністрації Сергій Здітовецький зауважив, що наближення перемоги – спільна справа.

FPV-дрони передали одній із військових частин Вінниччини

Нагадаємо, Вінницька міська рада разом з громадою та у взаємодії з Міжрегіональним координаційним гуманітарним штабом передали бригаді «Азов» 200 FPV-дронів. Передача цього спецобладнання відбулась в межах пріоритету «безпека та оборона», на який цьогоріч у бюджеті громади передбачили понад 1 млрд грн.

Читайте також

Тричі поранений, тричі повертався у стрій Вінниця прощається з Героєм-кулеметником
Тричі поранений, тричі повертався у стрій: Вінниця прощається з 48-річним Героєм-кулеметником
Детальніше
Захищав небо над Вінниччиною місьяни вшанують пам'ять про 41-річного воїна
Захищав небо над Вінниччиною: містяни вшанують пам'ять про 41-річного добровольця
Детальніше
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Загальнонаціональна хвилина мовчання
Детальніше
До 20 серпня триває прийом робіт на фестиваль «Незламний ВІННИЦіЯнський»
До 20 серпня триває прийом робіт на фестиваль «Незламний ВІННИЦіЯнський»: переможця чекає пікап
Детальніше
У Вінниці вшанують пам'ять загиблого сапера Михайла Насадюка
У Вінниці вшанують пам'ять загиблого сапера Михайла Насадюка
Детальніше
У Хмільнику підтвердили загибель воїна, який вважався зниклим безвісти ще з 2025 року
У Хмільнику підтвердили загибель воїна, який вважався зниклим безвісти ще з 2025 року
Детальніше