Фахівці вінницької лікарні побували в Національному реабілітаційному центрі Латвії

Фахівці вінницької лікарні побували в Національному реабілітаційному центрі Латвії

11:05 25.04.2024

Медики Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні імені Ющенка беруть участь у проєкті з обміну досвіду між фахівцями з Латвії та України, ініційованому Національним реабілітаційним центром «Вайварі». 

Про це 24 квітня повідомили у лікарні імені Ющенка.

Метою проєкту є співпраця з колегами з медичних закладів України, надання підтримки українським спеціалістам у впровадженні програм реабілітації пацієнтів з ампутаціями кінцівок та створення системи надання допоміжних технологій, - йдеться у повідомленні.

Обмін досвідом включає відвідування «NRC «Vaivari»» для зустрічі з мультипрофесійною реабілітаційною командою, спеціалістами Центру допоміжних технологій та Центру ортопедії та протезування.

Директорка лікарні Софія Кучерук та група фахівців Вінницької обласної психоневрологічної лікарні мали нагоду бути на зустрічі з президентом Латвії Едгарсом Рінкевичсом, який висловив підтримку Україні.

Фахівці вінницької лікарні побували в Національному реабілітаційному центрі Латвії

Від імені українських медиків Софія Кучерук подякувала латвійському народу за партнерство у складні для України часи війни та президенту Латвії за увагу до українських медиків, за можливість обмінюватися досвідом та за допомогу нашій державі.

Нагадаємо, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий та його заступник Ігор Івасюк ознайомилися з роботою комунального некомерційного підприємства "Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка", оглянули реабілітаційне відділення, поспілкувалися з працівниками та пацієнтами. Крім того, директорці лікарні продовжили та вручили контракт.

Читайте також

Чиста вода для Вінниці як Цюрих змінить інфраструктуру Водоканалу та якою буде водна стратегія
Чиста вода для Вінниці: як Цюрих змінить інфраструктуру Водоканалу та якою буде водна стратегія?
Детальніше
Реформа медицини у Вінниці місто переходить до нової моделі роботи лікарень
Реформа медицини у Вінниці: місто переходить до нової моделі роботи лікарень
Детальніше
Вінницька лікарня імені М. І. Пирогова — серед лідерів трансплантації в Україні
Вінницька лікарня імені М. І. Пирогова — серед лідерів трансплантації в Україні
Детальніше
У Махнівці в лікарні встановлять СЕС та відкриють ветеранський простір
У Махнівці в лікарні встановлять СЕС та відкриють ветеранський простір
Детальніше
Скринінг 40+ які обстеження можна пройти за державною програмою
Скринінг 40+: які обстеження можна пройти за державною програмою
Детальніше
Від складних операцій до перших криків немовлят робота лікарів Центру матері та дитини
Від складних операцій до перших криків немовлят: робота лікарів Центру матері та дитини
Детальніше