Фахівці вінницької лікарні побували в Національному реабілітаційному центрі Латвії

Фахівці вінницької лікарні побували в Національному реабілітаційному центрі Латвії

11:05 25.04.2024

Медики Вінницької обласної клінічної психоневрологічної лікарні імені Ющенка беруть участь у проєкті з обміну досвіду між фахівцями з Латвії та України, ініційованому Національним реабілітаційним центром «Вайварі». 

Про це 24 квітня повідомили у лікарні імені Ющенка.

Метою проєкту є співпраця з колегами з медичних закладів України, надання підтримки українським спеціалістам у впровадженні програм реабілітації пацієнтів з ампутаціями кінцівок та створення системи надання допоміжних технологій, - йдеться у повідомленні.

Обмін досвідом включає відвідування «NRC «Vaivari»» для зустрічі з мультипрофесійною реабілітаційною командою, спеціалістами Центру допоміжних технологій та Центру ортопедії та протезування.

Директорка лікарні Софія Кучерук та група фахівців Вінницької обласної психоневрологічної лікарні мали нагоду бути на зустрічі з президентом Латвії Едгарсом Рінкевичсом, який висловив підтримку Україні.

Фахівці вінницької лікарні побували в Національному реабілітаційному центрі Латвії

Від імені українських медиків Софія Кучерук подякувала латвійському народу за партнерство у складні для України часи війни та президенту Латвії за увагу до українських медиків, за можливість обмінюватися досвідом та за допомогу нашій державі.

Нагадаємо, голова Вінницької обласної ради Вячеслав Соколовий та його заступник Ігор Івасюк ознайомилися з роботою комунального некомерційного підприємства "Вінницька обласна клінічна психоневрологічна лікарня ім. акад. О.І. Ющенка", оглянули реабілітаційне відділення, поспілкувалися з працівниками та пацієнтами. Крім того, директорці лікарні продовжили та вручили контракт.

Читайте також

У Тульчинській лікарні відремонтували пасажирський ліфт
Детальніше
Про мир в Україні та меседжі для рф: головні заяви саміту у Швейцарії
Детальніше
Пачка цигарок коштуватиме 200 гривень: як змінюватимуться ціни у найближчі роки
Детальніше
Сергій Моргунов представив Вінницю на Конференції з питань відновлення України в Берліні
Детальніше
Вінницька делегація в Ukraine Recovery Conference та обмін досвідом з Берліном: міжнародні новини
Детальніше
Де та які види безкоштовних медичних послуг надають для учасників бойових дій у Вінниці?
Детальніше