Епідемічна ситуація на Вінниччині залишається нестабільною

Епідемічна ситуація на Вінниччині залишається нестабільною

11:36 05.06.2024

Епідемічна ситуація на Вінниччині залишається нестабільною. Відповідну заяву озвучив на брифінгу гендиректор “Вінницького обласного центру контролю та профілактики хвороб МОЗ України” Ігор Матковський.

У своїй доповіді він надав результати моніторингу стану захворюваності в області на інфекційні хвороби, зазначивши, що епідемічна ситуація залишається нестабільною.

За його словами, найбільш значну частку в структурі інфекційних хвороб займають гострі кишкові інфекції. 

Впродовж минулого тижня зареєстровано 39 випадків гострих кишкових інфекцій у таких районах: 

  • Вінницькому, 
  • Хмільницькому, 
  • Гайсинському, 
  • Жмеринському,
  • Тульчинському,
  • а також у місті Вінниці.

У Вінницькій області продовжують реєструвати випадки кашлюку, проте, у порівнянні з минулим тижнем, їх кількість зменшилась у 1,5 раза. Вітряна віспа також діагностується рідше — за тиждень відмічається зниження захворюваності на 28%.

Нагадаємо, у Вінницькій області у 2023 році санітарно-епідеміологічна ситуація була нестабільною. В порівнянні з попереднім роком на 15,5% зріс загальний рівень інфекційної захворюваності, включаючи грип та ГРВІ та вірусний гепатит А.  

Embedded thumbnail for Епідемічна ситуація на Вінниччині залишається нестабільною

Читайте також

Хвороба Лайма та кишкові інфекції що загрожувало здоров'ю вінничан у травні
Хвороба Лайма та кишкові інфекції: що загрожувало здоров'ю вінничан у травні
Детальніше
На Вінниччині зафіксовано перший цьогорічний випадок лептоспірозу що відомо про небезпечну хворобу
На Вінниччині зафіксовано перший цьогорічний випадок лептоспірозу: що відомо про небезпечну хворобу
Детальніше
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Детальніше
На Вінниччині у травні зафіксовано 17 випадків хвороби Лайма — кліщі стають активнішими
На Вінниччині у травні зафіксовано 17 випадків хвороби Лайма — кліщі стають активнішими
Детальніше
Контроль над астмою за один вечір чого чекати від «астма-школи» у Вінниці
Контроль над астмою за один вечір: чого чекати від «астма-школи» у Вінниці
Детальніше
«Діамантова» нагорода чим вінницькі лікарі здивували Європу
«Діамантова» нагорода: чим вінницькі лікарі здивували Європу
Детальніше