Директори шести обласних закладів освіти Вінниччини отримали нові шестирічні контракти
Розпорядженням голови Вінницької обласної ради призначено директорів шістьох обласних закладів освіти, у яких у червні завершилися контракти — нові угоди укладені терміном на шість років.
Про це 23 червня інформує ВІТА ТБ, посилаючись на Вінницьку обласну раду.
Перед підписанням контрактів на зустрічі з керівництвом обласної ради директори обговорили діяльність закладів, виклики під час повномасштабної війни, досягнення та плани на майбутнє, — йдеться у повідомленні.
Свої посади продовжать обіймати:
- Олена Ацеховська — Піщанський навчально-реабілітаційний центр;
- Зоя Калашнікова — Серебрійська спеціальна школа;
- Павло Паламарчук — Самгородоцька спеціальна школа;
- Олександр Стозуб — Мурованокуриловецький спортивний ліцей;
- Тетяна Фоміна — Вінницька спеціальна школа;
- Микола Хлівнюк — Ліцей з посиленою військово-фізичною підготовкою повітряних сил.
«Літній паровозний вікенд» на Вінниччині: ретро-поїзди, ярмарки на ЗСУ і краєвиди Поділля Поїзд Козятин — Фастів затримався на 45 хвилин через стиковку з рейсом із Шепетівки





