Два медичних заклади приєднають до обласних лікарень Вінниччини

Два медичних заклади приєднають до обласних лікарень Вінниччини

12:09 19.01.2021

На засідання постійної комісії Вінницької облради з питань охорони здоров’я, соціального захисту населення та ветеранів депутати розглянули 13 питань порядку денного.

Про це інформує пресслужба Вінницької облради.

Зокрема, йшлося й про реорганізацію комунального підприємства “Козятинська обласна туберкульозна лікарня Вінницької обласної Ради” шляхом приєднання до “Вінницького обласного спеціалізованого територіального медичного об‘єднання “Фтизіатрія”.

У цьому закладі, який виконує функції хоспісу, перебуває 10 пацієнтів, на утримання яких держава виділяє 10 млн грн, – зазначив заступник голови обласної Ради Ігор Івасюк. – Крім того, у закладі немає головного лікаря і при оголошенні конкурсу ми не отримали жодної заявки на участь у конкурсі. Тому утримувати цей заклад саме у такому форматі недоцільно. А “Фтизіатрія” має місця саме для цих хворих, яким потрібна паліативна допомога.

Аналогічне питання стосувалось і приєднання обласної психіатричної лікарні №2 до обласної клінічної психоневрологічної лікарні ім.Ющенка.

Нагадаємо, волонтери допомагають ремонтувати приміщення центру психічного здоров’я дітей.

Читайте також

У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
У Вінниці 21-річний велосипедист на тротуарі збив 76-річну пішохідку — жінку госпіталізували
Детальніше
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Французька MEHAD відкрила вже друге відділення ранньої реабілітації у вінницьких лікарнях
Детальніше
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Після 20 років перерви у Вінниці відновили «Астма-школу» — для пацієнтів і сімейних лікарів одночасно
Детальніше
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
У Вінницькому районі молодий водій влаштував ДТП — 68-річний у лікарні
Детальніше
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Ладижинська лікарня встановила сонячні станції на 200 кВт і зекономить 2 мільйони на рік
Детальніше