ДНК-експертиза підтвердила найгірше: Гайсинщина прощається з молодим розвідником
Трагічна звістка знову сколихнула Гайсинську громаду. Після тривалих місяців пошуків та жевріючої надії на порятунок, надійшло офіційне підтвердження загибелі земляка, солдата Євгенія Вінніченка.
Про це 11 травня інформує ВІТА ТБ, посилаючись на Гайсинську міськраду.
Євгеній Вінніченко був частиною елітного підрозділу — він служив розвідником-гранатометником у 3-й розвідувальній групі спеціального призначення 71-ї окремої єгерської десантно-штурмової бригади (ДШВ), - йдеться у повідомленні.
Свій останній бій мужній захисник прийняв ще 20 листопада 2023 року. Трагедія сталася під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Новоданилівка, що в Запорізькій області. Довгий час воїна вважали зниклим безвісти. Рідні, близькі та вся громада до останньої хвилини сподівалися на диво, проте результати ДНК-експертизи поставили болючу крапку в цій історії.

Як зазначають у Гайсинській міській раді, Євгеній приєднався до лав захисників за покликом серця. Його вело пекельне бажання нищити загарбників та мрія повернутися до рідної домівки з перемогою. Він не міг залишатися осторонь, коли країна потребувала захисту, і тепер його ім’я назавжди вписане в героїчний літопис Гайсинщини.
Висловлюємо найщиріші співчуття родині, друзям та побратимам полеглого Героя. Ми поділяємо цей невимовний біль і схиляємо голови у спільній молитві за упокій його душі, — йдеться у повідомленні громади.
Про точну дату прибуття траурного кортежу, час зустрічі «живим коридором» та проведення чину поховання у Гайсині буде повідомлено додатково.
Нагадаємо, Вінниччина продовжує втрачати своїх найкращих синів у запеклій боротьбі за незалежність України. Тульчинську міську територіальну громаду сколихнула чергова болюча звістка про загибель земляка.





