Для тих, хто цьогоріч вирушить Подільським шляхом святого Якова оновили інформацію
Для тих, хто цьогоріч вирушить Подільським шляхом святого Якова оновили інформацію на офіційному сайті - деталі маршруту, місця ночівлі та харчування.
Про це 27 березня інформує офіційна Фейсбук-сторінка спільноти Camino Podolico.
Для тих, хто вже визначився, ми оновили на сайті www.caminopodolico.net інформацію про місця ночівель і харчування у громадах: кафе, готелі, зелені садиби тощо. Також актуалізували інформацію щодо місць, де будуть ставити штампи у паспорті пілігрима, - йдеться у повідомленні.
Крім цього, на сторінках кожної точки маршруту є детальна інформація про те, що подивитись, що скуштувати, де можна отримати медичну допомогу, і перелік доступних укриттів.
Ця інформація в найближчі місяці ще буде доповнюватися новими об’єктами, але якщо маєте бажання вже бути серед перших цьогорічних пілігримів – не відкладайте планування і бронювання місць для ночівлі, - додають у спільноті.
Сезон стартує 25 квітня
Сезон проходження Camino Podolico вже традиційно стартує 25 квітня. До цього часу ви також можете вирушати у мандрівку, але в такому разі нічліг та можливість отримати відмітки на всіх етапах не будуть гарантовані.
Щоб підготуватися якомога краще, скористайтесь рекомендаціями для мандрівників.
Нагадаємо, у культурному центрі WeGil в Римі 5 лютого відкрили фотовиставку під назвою «Від Франконської дороги до Шляху святого Якова: культурні маршрути Ради Європи». На ній, зокрема, представлені й фотографії з Подільського шляху святого Якова, що розпочинається у Вінниці.