Дівчинка з Лука-Мелешківської громади самотужки плете сітки для захисників

Дівчинка з Лука-Мелешківської громади самотужки плете сітки для захисників

11:32 18.08.2022

В Лука-Мелешківській громаді 13-річна дівчина сплела сім маскувальних сіток для наших захисників. Два місяці поспіль, день у день, Віталіна приходить плести маскувальний "оберіг" для наших військових.

Особливість полягає у тому, що дівчина самостійно плете сітку - від початку до кінця, без помічників. Сама підбирає тканину та контролює щільність, адже літня сітка відрізняється від осінньої й весняної.

Дуже сподіваємося, що бойовий характер та відмінне почуття гумору цієї тендітної дівчини підтримує бойовий дух, а щоденна праця допомагає надійно сховати наших хлопців від ворога, - зазначає Лука-Мелешківська громада на своїй сторінці у Фейсбук.

Дівчинка з Лука-Мелешківської громади плете сіток для військових

Не вистачає рук

Маскувальні сітки застосовують наші захисники для маскування озброєння, військової техніки та інженерних споруд на фоні місцевості, рослинного покриву від різних методів розвідки противника. Здебільшого такі сітки - це мережева основа з наклеєними або іншим способом закріпленими на ній клаптями тканини, плівкою тощо.

Вінницькі волонтери кажуть, що запитів на такі сітки дуже багато, але дуже не вистачає рук. Так, сітки плетуть у спортивному залі Вінницького архітектурно-будівельного технікуму, проте не справляються самі, тож просять всіх бажаючих допомогти матеріалами чи фізично.

Нагадаємо, на Вінниччині 90-річний дідусь плете сітки для військових. Вже виготовив понад сотню таких "невидимок". Дідусь працює майже без вихідних і запевняє, старатиметься для захисників, скільки стане сил.

Читайте також

Історії вдячності оборонців, яким допомогли помічники ветеранів у Вінниці
Детальніше
У Вінниці досліджують шлях партнерів і партнерок воїнів
Детальніше
Укрпошта презентувала поштові марки на честь бригади «Азов»
Детальніше
Вінницький осередок Veteran Hub допомагає Захисникам, Захисницям та їхнім рідним
Детальніше
У Вінниці вшанували пам'ять бійців спецпідрозділу КОРД, які загинули через ракетний обстріл
Детальніше
Вінницький центр онкології отримав новий автомобіль "швидкої"
Детальніше