У Вінницькій області за добу зробили тільки десять щеплень

COVID-19: у Вінницькій області за добу зробили десять щеплень

15:02 09.03.2021

За минулу добу в Україні проти COVID-19 було щеплено 1771 особу. Усього з початку кампанії з вакцинації щеплено 19118 осіб, всі вони отримали одну дозу вакцини.

За 8 березня зроблено на 261 щеплення більше, ніж за попередню добу.  Вакцинацію здійснювали 27 мобільних бригад з імунізації.

У Вінницькій області 8 березня здійснено десять щеплень, - інформує МОЗ.

Найбільшу кількість щеплень за 8 березня проведено у Донецькій області – 294 щеплення, а за весь період вакцинальної кампанії – також у Донецькій області – 2474 щеплень. 

Розподіл проведених щеплень за регіонами за минулу добу виглядає так:

У Вінницькій області за добу зробили тільки десять щеплень


Нагадаємо, у Вінницькій області за добу зробили 210 щеплень.

Читайте також

На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
На Вінниччині викрили схему розкрадання 5,6 млн грн при закупівлі обладнання для онкохворих
Детальніше
«Діамантова» нагорода чим вінницькі лікарі здивували Європу
«Діамантова» нагорода: чим вінницькі лікарі здивували Європу
Детальніше
Нова адреса, ті самі лікарі куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Нова адреса, ті самі лікарі: куди переїде гінекологічне відділення Вінниці
Детальніше
В Україні змінили правила видачі е-Рецептів та лікарняних що зміниться для пацієнтів
В Україні змінили правила видачі е-Рецептів та лікарняних: що зміниться для пацієнтів
Детальніше
У Вінниці прощатимуться з лікарем акушером-гінекологом Миколою Вдовиченком
У Вінниці прощатимуться з лікарем акушером-гінекологом Миколою Вдовиченком
Детальніше
Проблеми з щитовидною залозою - коли йти до лікаря Орган “німий”. Жінки у головній групі ризику
Проблеми з щитовидною залозою - коли йти до лікаря? Орган “німий”. Жінки у головній групі ризику
Детальніше